turedCanavar avı ve aksiyon konusunda başarılı isim olan Monster Hunter World, geçtiğimiz aylarda Monster Hunter World: Iceborne adında yeni DLC paketini PC sürümüne de yayınlamıştı. Bununla beraber birkaç ufak problem ortaya çıkmıştı. Save dosyalarınızın silinmesi gibi büyük bir sorun oluşuyordu. Durumu düzelten Capcom, ilk Major güncellemesini geçtiğimiz günlerde yayınladı ve oyuna “Rajang” adında yeni bir canavar ekledi.

Yeni canavar demek yeni zırhlar ve güçlendirmeler demek tabi ki. Rajang ile birlikte Rajang Avcı Zırhı oyuna eklendi. Hem zırh olarak hem de pet görünümü olarak oldukça havalı görünüyor diyebiliriz.

Bununla birlikte oyunun gelecekte gelecek güncellemesiyle ilgili de bilgiler paylaşıldı. Monster Hunter World: Icerborne için gelecek üçüncü güncelleme ile ilgili bir fragman yayınlandı. Bu güncellemeyle Raging Brachydios ve Furious Rajang canavarları oyuna eklenecek. Rajang canavarı başlı başına bir zorluğa sahipken Furious Rajang zorluğunun nasıl olacağını düşünmeye bile gerek yok. Aşağıdan yayınlanan trailera ulaşabilirsiniz.