Multiplayer, oyun & espor sektöründe 10 yıllık geçmişi ile bulunduğu alanda Türkiye’nin en köklü şirketlerinden biridir.

PROJE ÜRETİMİ:

Multiplayer, markaların ihtiyaçlarına yönelik hem proje bazlı hem de sürdürülebilir çevrimiçi ve çevrimdışı entegre pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

Multiplayer, hem Türkiye hem de dünya genelinde oyun geliştiricileri ve yayıncıları ile birlikte çalışarak yaptığı projeler ile oyunlar, oyuncular, influencerlar ve markalar arasında etkileşim yaratmayı amaçlamaktadır.

ETKİNLİK:

Multiplayer, markaların ihtiyaçlarına yönelik oyun, ürün lansmanı, influencer meet & greet vb gibi özel tasarım etkinlikler düzenlemektedir. Ayrıca Multiplayer, her sene Espor ve Oyun Festivali, “Chapter” etkinliklerini gerçekleştirmektedir. Bu etkinlik, teknoloji, oyun ve espor tutkunları, influencer ve hayranları, profesyonel espor takımları ile birçok renkli içeriği bir araya getirir. Multiplayer bu dev etkinliklerde espor liglerinin finallerini ve katılımcı turnuvalarını yapmakta, teknoloji deneyim alanları ile katılımcılara farklı deneyimler sunmakta ve menajerliği Multiplayer’da olan Türkiye’nin en önde gelen influencerları ile takipçilerini bir araya getirmektedir. Bu etkinliklere ortalama +5K kişi fiziksel olarak katılım göstermektedir. Chapter etkinliklerimizi daha detaylı incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

chapter.multiplayer.com.tr

                    Chapter 8

 

ESPOR & CANLI YAYIN:

Multiplayer, dünyada en çok ilgi gören espor oyunlarının Türkiye Şampiyonaları’na ait organizasyonları gerçekleştirmektedir. Espor liglerinin organizasyonu ve yayınları, online elemeler, lig maçlarının tüm süreci ve offline final etkinliklerini düzenlemektedir. Ayrıca bu turnuvaların prodüksiyonu da yine Multiplayer tarafından yapılmış olup twitch.tv/multiplayer kanalından canlı yayın ile takipçilere aktarılmaktadır.

Multiplayer, canlı yayın deneyimiyle markaların ihtiyaçlarına yönelik canlı yayın prodüksiyonları gerçekleştirmektedir.

 

 

INFLUENCER MARKETING:

Türkiye’nin en büyük Twitch yayıncıları ve gaming Youtuber’larının menajerliğini yapıyoruz. Temsil ettiğimiz tüm influencerları aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz:

influencer.multiplayer.com.tr

 

TV & YOUTUBE:

Multiplayer, MTV, CNN Türk, Dream TV kanallarında 300 bölümün üzerinde yayınlanan “Multiplayer” adlı televizyon programını hayata geçirmiştir. Cuma geceleri 01:00’de başlayıp 120 dakika süren Multiplayer programı; günümüzün ve geleceğin tüm dijital oyun, sinema ve teknoloji dünyasını masaya yatıran, ünlü konukları ve görsel içerik kalitesiyle pop kültürün altını üstüne getiren Türkiye’deki tek dijital oyun ve eğlence programı olmuştur. Programa Aralık 2017 itibariyle ara verilmiştir. Multiplayer programının yanı sıra Türkiye’nin ilk eSpor haber bülteni olan Dijital Saha, bir sezon boyunca Tivibuspor ekranlarında yayınlanmıştır.

Multiplayer’ın kendi YouTube kanalında da düzenli olarak video paylaşımı yapılmaktadır. Kimi zaman ünlülerin, kimi zaman da influencerların konuk olduğu Multiplayer YouTube kanalında popüler kültür sohbetleri, film & tv eleştirileri, ilk bakış oyun değerlendirmeleri, teknolojik ürün değerlendirmeleri, mini yarışmalar konu edilmektedir.

 

Şu ana kadar Multiplayer’da birlikte iş yaptığımız bazı markalar:

 

 

İletişim Bilgileri : iletisim@multiplayer.com.tr