gta_sular_altinda

Grand Theft Auto V’de mod görmek için illa oyunun PC sürümünü beklemek gerekmeyebilir, Jailbreak yapılmış bir PS3 ile oyunda modlar görmek mümkün hale geliyor. Mod yapımcısı Bushigan oyunun mükemmel su fiziğini kullanarak Los Santos’u tamamen sular altında bıraktı! “2012” adlı kıyamet filmini aratmayan Los Santos’un su altı dünyası bir hayli güzel gözüküyor!

Grand Theft Auto V çok eğlenceli ve aksiyon dolu bir oyun olmasına rağmen, görünüşe bakılırsa sakin ilerleyen Los Santos şehir düzeni bazı aksiyon oyuncularını memnun edemedi ve böyle bir mod için girişime başlandı. Evet, Los Santos şehri sakinleri için bu şekilde bir modun içinde kalmak pek eğlenceli görünmüyor fakat bazı oyuncular bu tür çılgınca modları çok seviyor!

Bu modu denemek için yazılımı kırılmış bir PS3 sahibi olmanız gerekiyor. Fakat yazılımı kırmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz ve bu illegal durumun yöntemlerini burada paylaşmayacağız. Bunun yerine sizin için riske girip yazılımını kırmış ve modu yüklemiş kişilerin çektiği videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.