League of Legends Türkiye 3. Sezon Şampiyonu Dark Passage, Gamescom’da düzenlenecek Uluslararası Wildcard Turnuvası’nda 3. Sezon Dünya Şampiyonası’na gitmek için rakip bölge şampiyonları ile kıyasıya mücadele edecek.

E-spor tutkunlarının yıl boyunca heyecanla takip ettiği League of Legends 3. Sezonu’nun Dünya Şampiyonası için geri sayım başladı. Amerika’da gerçekleşecek ve milyonlarca oyuncunun merakla beklediği Dünya Şampiyonası için mücadele, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Gamescom’da başlıyor.

21 – 23 Ağustos 2013 tarihlerinde Uluslararası Wildcard Turnuvası kapsamında karşı karşıya gelecek bölge şampiyonları, turnuvada birinci olarak Dünya Şampiyonası’na gitmek için yarışacaklar. Gamescom’da sürecek bu mücadelede Türkiye’yi, League of Legends Türkiye 3. Sezon Şampiyonu olan Dark Passage takımı temsil edecek. Gamescom’da Brezilya, Rusya, Latin Amerika ve Avusturalya şampiyonları ile karşı karşıya gelecek olan Dark Passage, Uluslararası Wildcard Turnuvası’nda birinciliği kazandığı takdirde Amerika’da Staples Center’da gerçekleşecek olan Sezon 3 Finallerinde dünyanın en iyi League of Legends takımları ile rekabete girme şansını yakalayacak. Uluslararası Wildcard Turnuvası’ndaki tüm karşılaşmalar, 21 – 23 Ağustos tarihleri boyunca LoL TV’den canlı ve Türkçe anlatımla izlenebilecek.

LoL TV canlı yayın bağlantıları:

http://tr.leagueoflegends.com/tr/loltv

http://tr.twitch.tv/riotgamesturkish

One Comment