Electronic Arts’ın bugün Gamescom 2013 basın toplantısında yaptığı duyuruya göre Battlefield Premium üyeliği, oyunculara 50 dolar karşılığında oyunun çıkışından itibaren beş genişleme paketi verecek.

Genişleme paketleri, ilk defa Xbox One’da göreceğimiz Second Assault, Aralık ayında çıkacak olan China Rising, 2014 baharında gelecek Naval Strike ve gelecek yaz aylarında beraber piyasaya sürülmesi planlanan Dragon’s Teeth ve Final Stand olacak.

Second Assault, sevilen dört Battlefield 3 haritası içerecek. China Rising, savaşı Çin topraklarına taşıyacak; Naval Strike ise Çin donanmasıyla okyanuslarda yapılacak çarpışmaları içerecek. Dragon’s Teeth, ABD tarafından yürütülen kentsel savaşları gözler önüne serecek; son olarak Final Stand, savaşa son verecek. Battlefield 4 ön siparişi verenler, China Rising için ekstra bir ödeme yapmayacak.

Battlefield 4 için çıkacak diğer Premium avantajları şöyle: her genişleme paketine iki haftalık bir erken giriş fırsatı; haftalık bazda belirtilmemiş yeni içerik; server sıralamalarında öncelik; karakterler için özel kişileştirme seçenekleri; ve 12 bonus Battlepack. Bunlara ek olarak, Premium üyeleri, Battlefield 4 üyeliklerini şimdiki konsollarında yeni nesle transfer edebilecek.

Battlefield 4 geliştiricisi EA DICE, beta testine Ekim ayının ilk günlerinde başlayacak. Betanın ilk üç günü, Battlefield 3 Premium üyelerine, Battlefield 4’ün Dijital Deluxe Sürümü için ön sipariş verenler ve Medal of Honor Warfighter’ın Limited ve Dijital Deluxe Sürümü sahiplerine özel olacak. Battlefield 4’ün çıkış tarihi 29 Ekim.

2 Comments

  • bedi dedi ki:

    saçma bi soru olabilir ilk defa alıp oynayacağım.bu 50 doları verdikten sonra hep premium mu oluyoruz yoksa bi süre kapsamındamı oluyoruz.

  • kerim dedi ki:

    ilk oyunu alıp yani ilk 120 lira verip sonra mı pro alıcaz yoksa ikisi mi 50 dolar ?