HABERLER

GTA Yine Davalık Oldu

By 27 Şubat 2014 Haziran 7th, 2018 No Comments

Her oyunu ile oyunseverleri mest eden GTA serisi aynı zamanda birilerini de kızdırmayı ihmal etmiyor.Rockstar’ın GTA ile her fırsatta Amerikan rüyasını ve popüler kültürün garipliklerini hiciv etmesi kuşkusuz birilerini sinirlendiriyor ve sinirlendirmeye devam edecek.

Geçtiğimiz günlerde Lindsay Lohan’ın kendisinden izinsiz olarak fotoğrafının kullanıldığını iddia etmesinin ardından bu seferde bambaşka bir olay ile Rockstar dava ediliyor. Oyunda yer alan Burial isimli görevde kendi hayat hikayesinin kullanıldığını iddia eden Karen Gravano GTA V aleyhinde 40 Milyon $‘lık bir dava açacağını belirtti.

Peki Karen Gravano kim? Kendisi Gambino suç ailesinin patronu olan Sammy Gravano’nun eşi. Karen Gravano ayrıca Mob Wives isimli reality show’dada yer almış biri. Kendisi hayat hikayesinin sıradanlıktan uzak yanlarının birebir kullanıldığını iddia ediyor.

Yakında kendi biyografisini yayınlayacağını Gravano hikayesinin Rockstar tarafından lisanlanmasından rahatsız. Tarafların bulundukları ülkenin hukuk kuralları çerçevesinde mahkeme aşamasına gelmeden anlaşma yolları bulunuyor.

gta-5-burial-mission