HABERLER

The Amazing Spider-Man 2’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı

By 27 Şubat 2014 Haziran 7th, 2018 One Comment

Bu yazın en beklenen filmlerinden biri olan The Amazing Spider Man 2’nin bolca dubstep içeren yeni fragmanı yayınlandı.Bu videoda Electro’nun yükselişini ve Örümcek Adam’ın karşısına nasıl dikildiğini görürken bir yandan da Peter Parker’ın ergen kahraman meselelerine ufak bir göz atıyoruz.

Filmin diğer Marvel filmlerinde olduğu gibi çizgi roman tarzına sadık olduğunu görüyoruz. Hatta Örümcek Adam filmi diğer Marvel filmlerden çok daha keskin bir şekilde çizgi roman filmiyim havasını veriyor. Tabi DC Comics’in ciddi ve bir o kadar da karanlık hikayeler ile kahramanlarını beyaz perdeye taşıması iki çizgi roman devinin filmlerini aynı kategoriye sokmamızı zorlaştırıyor. Sanırız Nolan’ın Batman ve Superman’e el atması o tarafta işlerin farklı ele alınmasına neden oluyor.

The Amazing Spider Man 2 bu yaz 3 boyut seçeneği ile vizyona girecek.

Merak edenlere spoiler olabilecek bir bilgiyi de paylaşalım. Uyarımızı yaptık…

[toggle_box title=”Uyarı SPOILER Olabilir…” width=”Width of toggle box”]Filmle ilgili çizgi romanın 120 küsürüncü sayısındaki Gwen Stacey’nin kaderi sanki bu filmde gerçekleşecek gibi.En azından fragmanda o sahne görünüyor. Olayın nasıl olduğunu tam açıklayıp keyfi iyice kaçmasın.(Çok merak edenler Bknz. The Night Gwen Stacy Died)[/toggle_box]

One Comment

  • Umut Veren dedi ki:

    ya bula bula bu oyunculari bulmuslar begenmiyorum arkadas olmuyor 🙁
    tencere yuvarlanmis kapagini bulmus.