xlwPbnM2xouYA6k23Mx3MHLhBup

MGM, Tomb Raider’ın gösterim hakkını satın aldıktan sonra yeni bir ‘Lara Croft’ filmi için çalışmalara başladı. Stüdyo, Lara Croft’un gençlik dönemini konu alacak bu yeni proje için Graham King’in GK Film’i ile bir ortaklığa girecek.

MGM CEO’su Gary Barber verdiği bir röportajda, Graham’in sinema endüstrisinde önde gelen yapımcılardan biri olduğunu ve bu heyecan verici projede onunla çalışacak olmaktan memnuniyet duyduğunu dile getirdi ve ekledi, “onunla gelecekte bir çok başka projelerde beraber olmayı dört gözle bekliyoruz.”

Gary Barber’ın yaptığı bu açıklamaya mukabil Graham King, “Gary ve MGM ekibiyle böylesine başarı kaydetmiş bir yapımda çalışmak beni gerçekten de heyecanlandırıyor. Ayrıca, en son çıkan Tomb Raider oyununun piyasada büyük bir coşkuyla karşılanması, projeyi beyaz perdeye taşımamız konusunda bizi yüreklendiriyor.”

Lara Croft’un yeni yüzü kim olacak? Angelina Jolie’nin yerini doldurabilecek mi? Yeni film söz konusu olunca akla ilk gelen sorular bunlar olsa gerek. Sizin için küçük bir araştırma yaptık ve film piyasasında dolaşan “yeni oyuncu kim?” dedikodularına kulak kabarttık.

İşte, buyurun bunlardan birkaçı:

gemma    olivia1     The-Adjustment-Bureau-7

Gemma Arterton                              Olivia Wilde                                  Emily Blunt