Ekim ayının ikinci yarısındaki sürpriz oyun ise bir Xbox 360 başyapıtı olan Halo 3.

Microsoft, geçtiğimiz Haziran ayında duyurduğu Games with Gold promosyonunu süresiz olarak uzattığını duyurdu. Xbox Live Gold hesabına sahip olan Xbox 360 sahipleri, Games with Gold ile her ay 2 oyunu ücretsiz olarak Xbox 360 konsollarına indirebiliyorlar.

Games with Gold programında ücretsiz olarak sunulan oyunlar her ayın 1’inde ve 16’sında yenileniyor. Kullanıcılar, bu tarihler arasında promosyon kapsamında indirdikleri oyunlara süresiz ve ücretsiz olarak sahip oluyor.

Böylece Games with Gold ile 1 yıllık Xbox Live Gold aboneliğinde birbirinden etkileyici 24 oyun bedavaya geliyor.

Halo 3’ü Yakalamakta Gecikmeyin

Microsoft, Ekim ayının ikinci yarısında oyunculara büyük bir sürpriz hazırlayarak Games with Gold promosyonundaki bedava oyunu Halo 3 olarak belirledi.

Xbox’a özel oyunlar arasında önemli bir yere sahip olan Halo serisi, oyun dünyasının başyapıtlarından biri olarak değerlendiriliyor. Halo 3, sürükleyici konusu ve muhteşem grafikleri eşliğinde oyunculara heyecan dolu saatler vaat ediyor.

Halo 3, 31 Ekim tarihine kadar Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak sunulacak. Xbox Live Gold üyesi olmak ve ücretsiz oyunları indirmek için Xbox 360 ana ekranında yer alan bildirimleri takip etmek yeterli.

Games with Gold promosyonuna dahil olan oyunlar arasında daha önce Assasin’s Creed II, Rainbow Six: Vegas, Dead Rising 2, Might and Magic: Clash Heroes gibi öne çıkan yapıtlar da yer almıştı.

Detaylı bilgi için http://www.xbox.com/tr-TR/LIVE adresini ziyaret edebilirsiniz.