Geçtiğimiz günlerde bir haberimizle Wolfenstein: The New Order için yayınlanan trailer’ı sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise Bethesda çalışanı Pete Hines‘ın yorumlarıyla birlikte PAX East‘te kaydedilmiş, The New Order’ın oyun içi görüntülerini de içeren bir videoyu sizlerle paylaşıyoruz.

Wolfenstein yıllar evvel çıkan ve FPS türünün ilk örneklerinden olan bir oyundu. Dolayısıyla eski oyunculardaki yeri de ayrıdır. Yeni yapılan Wolfenstein: The New Order da oyunun ismine leke sürmeyecekmiş gibi gözüküyor. Aşağıda izleyebileceğiniz videoda Wolfenstein evrenine ait ögelerin pek çoğunu görebileceğiniz gibi modern FPS’ler ile gelen ögeleri de göreceksiniz.

Ayrıca oyunun yalnızca single player modunun olduğunu ekleyelim. Multiplayer modunun olmamasını da “Eğer oyununuza multiplayer modu uyuyorsa, tabiki ekleyin. Ama Wolfenstein’a multiplayer modu uygun değil ve biz de koymadık.” şeklinde açıklıyorlar.

Yayınlanan 17 dakikalık videoyu buradan izleyebilirsiniz. Ancak biraz rahatsız edici görüntülerin olduğu konusunda sizleri uyarmadan da geçmeyelim.