HABERLER

Warcraft Filminin Kadrosu Şekilleniyor

By 05 Aralık 2013 Haziran 7th, 2018 No Comments

Universal ve Legendary Pictures tarafından hazırlanacak olan Warcraft filmi için her gün yeni bir bilgi ortaya çıkıyor. Son gelen bilgiler ışığında filmde yer alacak bazı oyuncuların ismi belli oldu bile.Daha önce pek çok önemli projede yer alan oyuncular filmin kadrosunda yer alacak. Özellikle 3:10 Yuma filminde Russel Crowe ve Christian Bale gibi önemli oyuncuların arasında parlayan Ben Foster’ın kadroda olması filme büyük katkı sağlayacak gibi.

Açıklanan oyuncuları sıralarsak;

[box_light]

Ben Foster (The Messenger, 3:10 To Yuma, X-Men: The Last Stand, Six Feet Under,The Mechanic)

Paula Patton (Mission: Impossible – Ghost Protocol, Precious, Hitch)

Toby Kebbell (Wrath of the Titans, War Horse, The Sorcerer’s Apprentice, Prince of Persia: The Sands of Time, Dawn of the Planet of the Apes)

Rob Kazinsky (True Blood, EastEnders, Pacific Rim)

Travis Fimmel (Vikings)

[/box_light]

ben foster-vert

Geçtiğimiz günlerde senaryoyu okuduğunu belirten Colin Farrell’in ismi şimdilik listede yok.Ayrıca filmde oynamasına kesin gözü ile bakılan oyunculardan biri de Vampir Avcısı Abraham Lincoln filminde izlediğimiz Dominic Cooper. Ancak kesinleşmiş bir şey henüz yok. Duncan Jones tarafından yönetilecek filmin senaryosunu Charles Leavitt yazıyor. Filmin çekimleri Ocak ayında Kanada’nın Vancouver şehrinde başlayacak.

Filmin gösterim tarihi aslında 2015’in son günleriydi. Ancak Star Wars Episode 7’nin çıkış tarihinin Aralık 2015 olması nedeni ile pek çok film gibi Warcraft’da 2016 yılına sarktı.