Riot Games‘in FPS/Kahraman oyunu olan Valorant, dün kapalı betasının ilk gününü tamamladı. Oyun açıldığından itibaren yayın konusunda tamamen patlama etkisine yol açtı. Çoğu yayıncının Valorant yayını açması, büyük bir kitlenin oluşmasına yol açtı.

Hala haberi olmayan varsa oyunun kapalı betasına erişim sınırlı sayıda. Oyunun kapalı betasına erişmeniz için ilk olarak bir Riot hesabına ihtiyacınız var. Riot hesabından sonra, twitch.tv üzerinden Valorant yayını yapan kanalları izleyerek kapalı beta düşürme şansına erişebilirsiniz. Fakat izlemeden önce twitch hesabınız ile Riot Games hesabınızı bağlamanız gerekiyor. Bu link üzerinden yapabilirsiniz. Ardından yayınlarında drop etkin olan yayıncıları izleyerek kapalı beta erişimini elde etme ihtimaline sahipsiniz.

Dün yapılan yayınlarda toplamda 1.7M izlenme oranına kadar yükselmeyi başaran Valorant, uzun zaman sonra büyük bir topluluğu tek çatı altına toplamayı başardı. Oyun oldukça iyi duruyor diyebilirim. Sesledirmeler de oldukça güzel ve eğlenceli olmuş. Umarız sizde kapalı betaya erişim kazanabilirsiniz. Bol şanslar.