Suikastçi – American Assassin filmi ülkemizde Suikastçi ismiyle 15 Eylül 2017 tarihinde vizyona giriyor. Gerilim ve aksiyonu birleştiren yapım, 14 yaşındayken ailesini trajik bir trafik kazasında kaybeden Mitch’in ilginç hayatını konu alıyor.

14 yaşındayken ailesini trajik bir trafik kazasında kaybeden Mitch’in hayatını trajediler bırakmaz. 23 yaşında kız arkadaşı Katrina’ya evlenme teklifi ettiği gün, bir grup terörist bulundukları yere silahlı saldırıda bulunur ve Katrina hayatını kaybeder. Yaşadığı bu talihsiz olaydan sonra intikam yemini eden Mitch, CIA Genel Müdür Yardımcısı Irene Kennedy tarafından işe alınır. Kennedy, Mitch’nin eğitilmesi için Soğuk Savaş gazisi Stan Hurley’i görevlendirir. Birlikte sivil ve askeri hedeflere yönelik gerçekleştirilen saldırıları araştırmaya başlarlar. Yaptıkları araştırmalarla, bir ajanın Orta Doğu’da 3. Dünya Savaşı’nı başlatmak istediğini keşfeden ikili, kendilerini tehlikeli bir mücadelenin içinde bulurlar.

Filmin başrollerinde; Dylan O’Brien, Michael Keaton, Taylor Kitsch, Scott Adkins, Shiva Negar, Sanaa Lathan gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Michael Cuesta oturuyor.

Ülkemizde 15 Eylül 2017 tarihinde vizyona girecek olan Suikastçi – American Assassin filminin ön gösterimi için 4 adet çift kişilik bilet hediye ediyoruz! 

13 Eylül 2017 Çarşamba günü İstanbul Avrupa yakasında gerçekleşecek ön gösterimde Suikastçi – American Assassin filmini herkesten önce bizlerle birlikte izlemek istiyorsanız;

Bu gönderiyi beğenip, paylaşın ve filmle ilgili beklentilerinizi yorum atın;

Çift kişilik biletlerden birini kazanma şansı yakalayın!

Kazanan arkadaşlarımızla 12 Eylül’de Facebook üzerinden iletişime geçecek ve detayları paylaşacağız.

 #suikastci #americanassassin

Buradan çekilişe katılarak bilet kazanma şansı yakalayabilirsiniz:

Ülkemizde 15 Eylül 2017 tarihinde vizyona girecek olan Suikastçi – American Assassin filminin ön gösterimi için 4 adet…

Multiplayer paylaştı: 6 Eylül 2017 Çarşamba