Üzerinden hemen hemen on sene geçmesine rağmen hâlâ milyonlar tarafından ilk günkü gibi oynanan serinin en kapsamlı oyunu GTA: San Andreas, yenilenmiş ve güncellenmiş özel mobil versiyonuyla geçtiğimiz aylarda çıkışını gerçekleştirdiği Apple iOS platformundan sonra şimdi de en nihayetinde Android ve Amazon Kindle HDX cihazlarında!

Oyunu iOS cihazları için App Store, Android için Google Play veya Amazon Appstore‘dan 6.99$ fiyatla satın alabilirsiniz. Desteklenen cihazların tam listesine ise Rockstar Support sayfasından göz atabilirsiniz. Oyunun Android versiyonu aynı zamanda popüler MOGA marka serisiyle beraber uyumlu USB ve Bluetooth Android controller da destekliyor. Şu an için iOS, Android ve Amazon için çıkışını gerçekleştirmiş olan oyun, kısa zaman içerisinde Windows Phone‘da da yerini alacak.

Rockstar, San Andreas’ın mobil versiyonu için özel bir çıkış trailer’ı da hazırlamış durumda. Yukarıdaki oynatıcıdan izleyebileceğiniz trailer, yıllarca ekran başında saatlerimizi harcadığımız, zamanında yeri yerinden oynatmış uçsuz bucaksız bir oyunu artık küçücük cihazlarda istediğimiz her yerde oynayabilecek olmamızın gururunu yaşatıyor…

Zamanında PS2’de yeri yerinden oynatmış ve herkesin favorilerinden biri olmayı başarmış olan San Andreas, yeniden gönlümüzü fethetmek için bu sefer ceplerimize giriyor ve görünüşe bakılırsa mobil versiyonuyla bile yeniden zirvede… Keyifli oyunlar!

One Comment