Playstore’un yeni indirim kampanyasında; “Sniper Ghost Warrior 2” oyununun “Limited Edition” versiyonu, % 50 indirimle 48 TL yerine 24 TL’ye alınabilecek. Playstore’un oyunseverlere bir de müjdesi var: Yılın en çok beklenen yarış oyunlarından “Grid 2”, aylık 6 TL’den başlayan taksitlerle, dünya ile aynı anda Playstore’da satışa sunuluyor.

Playstore’da  bu hafta sonu, “Sniper Ghost Warrior 2 Limited Edition” kampanyasının heyecanı yaşanıyor. 3 milyondan fazla satan bir önceki oyunun on ikiden vuruş özelliğini daha da gerçekçi hale getiren  “Sniper Ghost Warrior 2”, görsel açıdan eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Kampanyalı oyun, 4 Haziran’a kadar % 50 indirimle 48 TL yerine 24 TL’ye Playstore’da oyunseverleri bekliyor.

“Grid 2” dünyayla aynı anda Playstore’da

Playstore’da indirim kampanyası ile birlikte yeni bir oyunun da heyecanı yaşanıyor. Yılın en çok beklenen yarış oyunlarından “Grid 2”, dünya ile aynı anda Playstore’da oyunseverlerle buluşuyor. “Grid 2”, aylık 6 TL’den başlayan taksitlerle alınabiliyor.

Codemasters firması tarafından hazırlanan başarılı yarış simülasyonu “Grid”, ikinci oyun ile oyuncularla buluşuyor. Bu yeni macerada oyunseverler, birbirinden zorlu yarışlarda rakipleri geride bırakıp dünyanın en hızlı ve ünlü yarışçısı olmaya çalışıyorlar. Oyunseverler, son 40 yıla damgasını vurmuş efsane araçlarla üç farklı kıtada yarışıyorlar. Paris’ten Abu Dabi’ye, Chicago’dan California sahillerine kadar birbirinden farklı şehir ve lisanslı pistler yarış severleri bekliyor.