Bu haftanın 0.11.0 nolu “patch”i, ‘Path of Exile’ı bütünüyle yeniden dengeliyor; oyuna yağma paylaşımı, mini sağlık barları ve zorlu görevleriyle iki yeni dört aylık lig ekliyor. Yeni bir karakter yaratmak için büyük bir fırsat, hem de taptaze bir ekonomiyle! Daha fazla bilgilenmek için lütfen tıklayın.

Herkes, yeni bir ekonomi içinde oynamaya bayılır, dolayısıyla oyuna iki tane eklenmiş. “The Anarchy” ligi, Wraeclast’da dolanan ve oyuncuları tuzağa düşüren düşmancıl haydutlar içeriyor. “The Onslaught” ligi ise, artırılmış canavar hareketlerinin, saldırılarının yer aldığı “Hardcore” bir lig. Her iki yeni lig, yeni alet edevat türleri, “Unique” aletler ve satıcı reçeteleri içeriyor. Bu ligler, dört ay boyunca, Ekim ayında Path of Exile’ın çıkışına kadar sürecek.

Yeni liglere sekiz zorlu görev eklenmiş. 8 Ekim’den önce bütün bu görevlerin hepsini tamamlayan oyunculara birer adet çok özel tasarlanmış “T-shirt” hediye edilecekmiş.

Diğer taraftan, çekirdek oyun sistemlerinin birçoğu yeniden dengelenmiş ve oyundaki her karaktere bir kereye mahsus olmak üzere ful pasif “reset” atma imkanı sağlanmış.”Life” becerileri artık daha az gerekli hale getirilmiş ve “Armour” gibi diğer savunma seçenekleri geliştirilmiş.

Path of Exile entered Open Beta in January and quickly reached 2.5 million users. We have been blown away by the quality of your feedback and generous support! We are hard at work on the full release of Path of Exile later this year.

Path of Exile, Ocak ayında ‘Open Beta’ya çıktı ve kısa sürede 2.5 milyon kullanıcıya ulaştı.