Perfect World Europe B.V. ve Cryptic Studios, Wizards of the Coast’un Dungeons & Dragons® Forgotten Realms® evreninde geçen ve çok beğenilen ücretsiz aksiyon MMORPG oyunu Neverwinter’ın, Türkiye’de yayınlandığını duyurdu. Neverwinter Türkiye’de seslendirmeli eğitim kılavuzu ile beraber tümüyle yerelleştirilmiş olarak oyun severlerle buluşuyor.

Cryptic Studios Yapımcısı ve COO Craig Zinkievich “Oyunumuzun Türkiye’de çok hızlı bir şekilde genişlediğini görmek kesinlikle inanılmaz,” dedi. “Neverwinter Türk oyunculardan müthiş ilgi gördü ve Açık Beta sırasında onları ağırlamaktan çok büyük heyecan duyduk. Oyunumuz artık yayına giriyor, Unutulmuş Diyarlar içindeki yolculuğunuza artık gerçekten başlayabilirsiniz. Bize sağladıkları geri dönüşleri doğrultusunda onların ihtiyaçlarına göre oyunu güncelledik ve Neverwinter’ın bugün Türkiye’de tümüyle yerelleşmiş olarak çıkmasından dolayı gurur duyuyoruz. Türk oyuncularımız da ABD’de ve Avrupa’daki oyuncularla aynı anda daha da heyecan verici içeriğin tadını çıkarmak için bekleyebilirler. İlk büyük içerik güncellemesi, Fury of the Feywild , Neverwinter’a 22 Ağustos’ta geliyor ve tüm oyuncularımızın bir an önce oynamaya başladıklarını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Neverwinter destansı zindanları ve hızlı tempolu aksiyon dövüş özellikleri olan, ücretsiz bir aksiyon MMORPG’dir. Oyuncular ikonik kentin canlı tarihini öğrenerek ve birçok düşmanları ile mücadele ederek, büyük Neverwinter kenti ve çevresindeki kırsal alanları keşfederler. Neverwinter’da oyuncular, kullanıcılar tarafından oluşturulan içerik oluşturma aracı olan Foundry ile kendi görevlerini ve senaryolarını oluşturabilirler. Foundry görevleri ve hikayeleri daha sonra sorunsuz bir şekilde oyun dünyasına entegre edilebilir.

Neverwinter’ın ilk Modülü, Fury of the Feywild , Sharandar’daki Elf karakolunun Fomorianlı Devler tarafından ele geçirilmesi girişimini içeren eden ücretsiz bir içerik genişlemesidir. Bu ücretsiz Modül ile oyuncular Sharandar’ın büyülü ormanlarını keşfedebilecek, Güneş ve Ay Elfler ile oynayabilecek, yeni silah ve nesneler toplayıp, yep yeni ödüller kazanacak, bütün bunları yaparken yeni yaratıklara karşı savaşacaklar. Bütün bu yenilikler ve çok daha fazlası 22 Ağustos’tan itibaren bütün dünya ile aynı anda Türk oyuncularla da buluşacak.

Fury of the Feywild hakkında daha fazla bilgi için: http://neverwinteroyna.com/furyofthefeywild

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi ve ücretsiz olarak oynamaya başlamak için: http://neverwinteroyna.com

nw_videos_ll_screenshots_branded_02nw_videos_ll_screenshots_branded_03nw_videos_ll_screenshots_branded_04nw_videos_ll_screenshots_branded_05nw_videos_ll_screenshots_branded_06nw_videos_ll_screenshots_branded_07nw_videos_ll_screenshots_branded_08