E-SporHABERLER

Multiplayer Vaders Şampiyonluk Ligi Yolunda!

By 18 Mart 2014 Haziran 6th, 2018 No Comments

Kış Sezonunun sonlarına gelinirken Bahar Sezonu Şampiyonluk Ligi’nde yer alacak son 2 takımı belirlemek için yapılacak olan Yükselme Ligi Finalleri’ne az bir zaman kaldı. 29-30 Mart tarihlerinde gerçekleşecek Yükselme Ligi Finalleri’nde 8 takım yer alacak. Bunlardan 2’si Dereceli Takım Elemeleri’nden gelecek. Takımımız Multiplayer Vaders’ın da yer alacağı elemeler 19-20 Mart tarihlerinde gerçekleşecek. Final ise 23 Mart’ta olacak. Dereceli Takım Elemeleri’nin karşılaşma tablosu ise şöyle;

Karşılaşma tablosunun tamamı için buraya bakınız.
DERECELI TAKIM ELEMELERI - 03172014
Her ne kadar ilk iki takım finallere gitmeye hak kazansa da 1. olacak takım finallerde daha avantajlı bir eşleşmeye sahip olacak. Normal maçlar Bo3 ( Best of Three) üzerinden oynanacakken final karşılaşması Bo5 (Best of Five) üzerinden oynanacak.

Canlı yayın bağlantıları:
Youtube
Twitch

Türkiye Kupası İstanbul Finallerini 1. bitirip 3.000 TL’lik ödülün sahibi olan takımımız Multiplayer Varders ve diğer takımlara Şampiyonluk Ligi’nde yer alma mücadelelerinde başarılar dileriz. Sizce Dereceli Takım Elemeleri’nde zafer hangi takımın olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Ayrıca takımımızı sosyal medya üzerinden takip etmek için
Facebook
Twitter