Multiplayer Live, 7 Aralık Cumartesi Saat 12.00’da Türkiye’de İlk Kez Yapılacak Olan 24 Saat Aralıksız Canlı Yayın İle Başlıyor!

7 Aralık’tan itibaren Cumartesi günleri program yapmayın, çünkü Multiplayer Live yayın hayatına başlıyor. Multiplayer.com.tr üzerinden Twitch ortaklığı ile yayınlanacak ve Cumartesi günleri 16 saat, Pazar günleri ise 8 saat sürecek olan Multiplayer Live’da, 10’dan fazla yayıncı en sevilen oyunları oynayacak, izleyiciler hediyelere doyacak ve eğlence hiç bitmeyecek.

Dahası var! Multiplayer Live, açılışının şerefine 7 Aralık Cumartesi günü, GameEkstra’da tam 24 saat aralıksız canlı yayın yapacak! Aralarında Ferit “wtcN” Karakaya, Afşar Tuna “Pintipanda” Aksel, Ege “Fare Düşmanı” Sağın, Şefik “Rocko” Akkoç’un da bulunduğu 16 tanınmış yayıncı ile birlikte, Multiplayer’dan Merthan Yalçın ve Murat Sönmez’in de katılacağı yayında; Dark Passage, HWA Gaming, Wild Fire, Atlas, ANT ve AWH oyuncuları arasında League of Legends All Star maçı yapılacak ve 10’dan fazla farklı oyun oynanacak.

Multiplayer Live

Türkiye’nin 1 numaralı gaming merkezi GameEkstra’da sürpriz konukların da katılımı ile yapılacak ve Logitech ürünleri, MangırKart ve daha nice hediyelerin de verileceği Multiplayer Live’a katılacak olan yayıncılar şöyle:

Ferit “wtcN” Karakaya
Ege “Fare Düşmanı” Sağın
Afşar Tuna “Pintipanda” Aksen
Şefik “Rocko” Akkoç
Kerim Bahadır “OxiChampion” Şeker
Necati “zeoNNN“ Akçay
Turushan “Sleeep” Aktay
İlker “RazoRBlades” Karaş
Deniz “Dozkan” Özkan
Hüseyin “Theodorich” Güven
Serra “Baronez” Demirsoylu
Batuhan “Krank” Belik
Alp “Azelza” Sevsel
Merthan Yalçın
Murat “Ejderha” Sönmez
Onur “Scaty” Kaya

7 Aralık saat 12.00’da http://www.multiplayer.com.tr/live adresinden yayınlanacak olan Multiplayer Live heyecanına herkesi bekliyoruz!

61 Comments