Sizlerle birlikte büyümeye ve gelişmeye devam eden Multiplayer’dan Türkiye oyun sektörüne yeni bir hizmet daha geliyor: Multiplayer E-Spor kulübü Multiplayer Vaders! Multiplayer Vaders, yani kısaca MPV, başta League of Legends olmak üzere Starcraft’tan, Fifa’ya pek çok e-spor oyununda faaliyet gösterecek bir kulüp olacak. Henüz kurulma aşamasında olan kulübümüzün kadrosu pek yakında sizlerle paylaşılacak. Biz şimdilik sizi maskotumuz ve aynı zamanda logomuz ile tanıştıralım.

İşte Multiplayer Vaders!

vaders-logo-siyah

Multiplayer Vaders’ın Facebook sayfasına buradan ve Twitter sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Daha bitmedi! E-Spor kulübümüz MPV’nin açılışı şerefine sizlere iki güzel sürprizimiz de var!

Varan 1

League of Legends dünya şampiyonu SKT T1, LoL Türkiye Kış Finali için Tictoc sponsorluğunda bu hafta sonu Türkiye’ye geliyor. Pazar günü finallerde bir gösteri maçı yapacak olan T1, ertesi gün yani 3 Şubat Pazartesi günü ise Point Hotel The Game’de Multiplayer Live yayıncılar karması ile karşılaşacak. Halka açık olarak yapılacak bu organizasyona giriş ücretsiz. Saat 12.00 – 17.00 arasında sürecek olan etkinlik ile T1 ile Multiplayer Live yayıncılar karması arasında yapılacak olan gösteri maçı Multiplayer Live üzerinden de canlı olarak yayınlanacak.

Kasım “Holythoth” Polat ve Afşar “Pintipanda” Tuna Akşen’nin sunumu ile gerçekleşecek gösteri maçında Multiplayer Live kadrosu şöyle olacak:

Ferit ‘Wristcutter’ Karakaya (HWA)
Kerim ‘OxiChampion’ Bahadır Şeker
Deniz ‘Dozkan’ Özkan
Deniz ‘Muscle’ Ünal
Hasan ‘ImVERITÂS’ Doğruyol

Varan 2

Ve son olarak MPV’nin duyuruluşu şerefine bu akşam yani 31 Ocak akşamı başlayan Multiplayer Live yayınında bir kişiye 24.210 RP karşılığı Bynogame kodu veriyoruz. Bu yarışmaya katılım şartlarını da bu linkten öğrenebilirsiniz.

multi_VADERS_duyuru-640

4 Comments

 • Yigit Cemal Yildirim dedi ki:

  logo muhteşem olmuş, Inca teması çok güzel olmuş

 • Ozan Timur dedi ki:

  Oxi yenilirse midde Faker’e (çok büyük olsılık yenilcek) kamera attığı gibi atar kafayı açar memeyi gg wp

 • Ataberk dedi ki:

  Yaş sınırı var mı acaba?

 • Soner Çakır dedi ki:

  takımlara alımlar nasıl olacak