KT Rolster ve SKT T1’nın gerçekleştirdiği transferler sonrasında diğer takımların nasıl karşılık vereceği merak konusuydu. Geçtiğimiz günlerde kadrosundaki oyuncuların sözleşmelerinin sona ermesiyle birlikte hepsini serbest bırakan Longzhu Gaming, yeni transferlerini duyurdu.

ROX Tigers’tan ayrılan alt koridor ikilisi Kim “PraY” Jong-in ve Kang “GorillA” Beom-hyeon, Longzhu Gaming bünyesine dahil oldu. Özellikle GorillA’nın adı Immortals ile anılıyordu. Hatta Immortals ekibi, GorillA’nın adının yazıldığı bir forma görseli bile paylaşmıştı.

Ancak GorillA yeniden PraY ile oynamayı ve ülkesinde kalmayı tercih ederek Longzhu Gaming’e dahil oldu ve Immortals Gaming yönetimine, yanlış anlaşılmalara sebebiyet verdiği için özür dileyen bir açıklama paylaştı.

Longzhu Gaming bu transferlerin yanı sıra takımdaki ormancılar olan Lee “Crash” Dong-woo ve Moon “Cuzz” Woo-chan ile yeniden anlaşıldığı belirtildi. Anlaşılan bu ikili yine değişmeli olarak Longzhu Gaming’te devam edecek. Bakalım takımın üst ve orta koridor oyuncuları kim olacak?

Longzhu Gaming, PraY ve GorillA ikilisini transfer etti.

Longzhu Gaming, PraY ve GorillA ikilisini transfer etti.