Bu hafta Humble tarafından oyunculara teklif edilen 9 adet Night Dive Studios oyunu bulunuyor ve her biri oyuncuya nostalji yaşatmakta iddialı.

5 Dolar ve altında ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Wizardry 6: Bane of the Cosmic Forge ve Wizardry 7: Crusaders of the Dark Savant

Eski usül RPG oyunlarından Wizardry serisinin iki oyunuyla, kurduğunuz ekibinizle maceraya atılın. Wizardry 6 oyununda kurduğunuz ekibinizi Wizardry 7’de de kullanma fırsatı sunan oyun kesintisiz bir hikaye deneyimi yaşatıyor.

wizardry 6 wizardry 7Shadow Man

Shadow Man isimli karakterimizle hem ruh dünyasında hem de gerçek dünyada suçluların korkulu rüyası oluyoruz.

5 Dolar ve daha fazla ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

I Have No Mouth and I Must Scream

Bir bilgisayarın karanlık dehlizlerinde yüz yıllar boyu hapsolmuş beş karakterin geçmişlerinde maceraya atıldığımız bu oyun, kolay kolay unutamayacağınız bir macera oyunu.

Harvester

Bir sabah uyanıp kendinizi yabancılarla dolu bir kasabada buluyorsunuz. Ailenizin pek sevilesi bir yanı yok ve müstakbel eşiniz de komşu evde oturuyor. Nişanlınızın yatağında bir kafa ve omurga bulmanızla kabusunuz başlıyor ve ölenin nişanlınız olup olmadığını dahi bilmeden cinayetin perdesini aralamaya çalışıyorsunuz.

The 7th Guest

Terk edilmiş Henry Stauf’s malikanesi, oyuncakların ve puzzleların imal edildiği eski günlerinden çok uzakta ve işlenen cinayetlerin de etkisiyle iyice ürkünç bir hâl almış durumda. Biz de ansızın gözlerimizi bu malikanede açıveriyoruz…

9 Dolar ve daha fazlasını ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Wizardy 8

Wizardry serisinin bir diğer devam oyunu.

System Shock 2

Kült klasik bilim kurgu korku FPS/RPG oyunu (Bu kadar sıfata sahip bir oyunun kült olmaması mümkün mü?) System Shock 2, bu haftaki teklifler içinde öne çıkan oyunların başında geliyor.

The 11th Hour

The 7th Guest’in devam oyunu olan The 11th Hour, Henry Stauf malikanesindeki son olaylardan 70 yıl sonra geçiyor. Bu süre içinde huzur bulan civar kasaba halkının huzuru da her halta burnunu sokan tipin biri yüzünden bozuluyor, aferim. (Niye kızıyorsam.)