Bu perşembe günü, Humble haftalık teklifinin teması simülasyon oyunları. Artık hepimizin Humble’ın haftalık tekliflerine alıştığını varsayarak direk konuya giriyorum:

6 Dolar ve altı ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Bridge Project

Bridge Project, çeşitli çevrelerde türlü köprüler inşa ettiğimiz bir simülasyon oyunu. İş makinası seyretmeyi seven bir insansanız, Bridge Project ilginizi çekebilir.

Trainz Simulator 12

Trainz Simulator 12’de isminden anlayabileceğiniz üzere tren simülasyonu. Dünyanın dört bir yanındaki rotalarda tren kullanma fırsatı ayağınıza geldi! Oyun bi de multiplayer modu sunuyor.

Euro Truck Simulator

Türün klasiği haline gelmiş olan bu tır simülasyonu, zamanında bizzat benim günlerimi almıştı. Avrupa şehirleri arasında tır taşımacılığı yaptığımız oyun, iddia ediyorum ki tır taşımacılığıyla ilgilenmeyenleri dahi kendine bağımlı yapıyor.

Wildlife Park 3

Wildlife Park 3, hayvanat bahçesi inşaa edip yönettiğimiz bir oyun.

6 Dolar ve üstü ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Agricultural Simulator 2013 ve Agricultural Simulator: Historical Farming

Bodruma yerleşip bahçenizde domates yetiştirme hayali kuruyorsanız, boşverin! Agricultural Simulator oyunları size Bodrum’a taşınmadan hektarlarca tarlalarda tarım yapma şansı veriyor! Şaka bir yana, Agricultural Simulator oyunları sahip olduğu oyuncu kitlesiyle beni en çok şaşırtan oyunlardan bir tanesi. Oyun, oyuncuya gerçekçi bir tecrübe vaad ediyor.

Pool Nation

Pool Nation, yalnızca şekil vuruşlar yaptığınız bir bilardo oyunundan daha fazlasını vaad ediyor. Gerçekçi fizik motoru sayesinde, gerçek bir bilardo oyununa en yakın tecrübeyi Pool Nation’da bulabileceğiniz söyleniyor.

10 Dolar ve üstü ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunlar

Professional Farmer 2014

Professional Farmer 2014 de bu sene çıkan bir başka tarım simülasyonu oyunu.