Rockstar’ın daha önceden ‘Dangerous Business’ adı altında belirttiği The Business adındaki yeni ücretsiz GTA Online DLC güncellemesinin detayları ve yayın tarihi belli oldu. Gelecek hafta, 4 Mart Salı günü PSN ve Xbox LIVE’a ücretsiz olarak gelecek olan The Business paketi, Los Santos ve Blaine County’nin dünyasına “iş” temalı yepyeni araçlar, silahlar, elbiseler ve pek çok yeni içerik getirmeye hazırlanıyor. Araba meraklısı oyuncular için Albany AlphaDinka Jester ve Grotti Turismo R gibi birbirinden yeni ve gösterişli spor arabalar, göklerde süzülmeyi sevenler için de yeni Vestra uçağı oyuncuları bekliyor…

Vestra ile birlikte Los Santos semalarında yolculuğa çıkın.

Bu güncellemeyle birlikte Ammu-Nation silah dükkânlarına iki yeni silah da ekleniyor: Birbirinden güçlü Heavy Pistol ve Special Carbine.

Elbise meraklıları için de yeni takım elbiseler, bol pantolonlar, gözlükler, topuklu ayakkabılar ve bluzlar gibi resmi iş kıyafetleri kıyafet mağazalarında yerini alacak. Öte yandan berberlerde ve dövme salonlarında yeni iş/döviz temalı saç stilleri, dövmeler ve maskeler de oyuncuları bekliyor olacak.

The Business güncellemesinin bir parçası olarak gelecek olan iki yeni silah, Heavy Pistol ve Special Carbine.

Geçtiğimiz Valentine’s Day Massacre Special güncellemesinde olduğu gibi yeni araçlar ve silahlar hem GTA Online’da hem de Story Mode’da mevcut olacak. Story Mode’da, silahlar iki dolu şarjörle birlikte tüm üç karakterin de silah menüsüne otomatik olarak kaydolacak, yeni üç araç ise karakterlerin kişisel garajlarında bulunabilecek. GTA Online’da, yeni silahları ve modifikasyon eklemelerini herhangi bir Ammu-Nation dükkânından, yeni araçları ise oyun içindeki Legendary Motorsport ve Elitas’ın web sitesinden satın alabileceksiniz.

Turismo R ve Alpha, Los Santos şehir merkezinde LSPD kovalamacasında.

Unutmadan, geçtiğimiz Valentine’s Day Massacre Special güncellemesiyle birlikte gelmiş olan Albany Roosevelt limuzinine, Gusenberg Sweeper makineli silaha ve diğer Sevgililer Günü temalı içeriklere sahip olabilme imkânı bu hafta son bulacak: Sadece kısıtlı bir zamana kadar satışta olan Valentine’s Day Massacre Special içeriklerini satın alabilmek için 2 Mart Pazar günü son gün. Eğer henüz almadıysanız, elinizi çabuk tutun!

Öte yandan Rockstar önümüzdeki hafta The Business paketi şerefine yeni bir Social Club etkinliği de düzenlemeyi planlıyor. Ayrıca daha önceden Rockstar’ın duyurmuş olduğu Story Mode’a gelecek olan hikâye DLC’si de Rockstar tarafından kısmen gün yüzüne çıktı. Belirtilene göre önümüzdeki Story Mode DLC’si, Story Mode’a yeni Assassination (suikast) ve Flight School (uçak kursu) görevleri getirecek.

Yakın zamanda gelecek olan Online Heists, yeni Capture Creator güncellemeleri ve Story Mode DLC’leri için takipte kalmaya devam edin!