Nfinity Games’in Gamex 2013’te görücüye çıkardığı MOBA oyunu Heroes of Newerth’in açık ve kapalı beta tarihleri açıklandı. Oyun öncelikle 18-21 Aralık tarihleri arasında kapalı betasını gerçekleştirecek. Daha sonra oyuncuları fazla bekletmeden 23 Aralık tarihinde ise açık betasına başlayacak.

 
Ayrıca oyun için açık beta sürecinde bir de uluslararası turnuva düzenlenecek. Offline ve online olarak bir kaç elemeden oluşacak turnuvanın finalist takımları, ülkemizi Ukrayna’da düzenlenecek olan büyük finalde temsil etmeye hak kazanacak ve bunun yanında binlerce TL’lik nakit para ödülü ve sponsor ödüllerine sahip olabilecekler.Turnuva’nın adı ve katılım koşulları çok yakında hon.com.tr adresinden duyurulacak. Bunun haricinde önümüzdeki ay içinde de GSL 2014 uluslarası elemeleri de oyunun turnuva takviminde.

HoN Geliyor!

Oyun ile ilgili her türlü bilgiye sahip olmak, turnuvalar ve ödüllü etkinliklerden haberdar olmak için www.hon.com.tr sitesini takip etmeniz yeterli. Aynı zamanda HoN Türkiye facebook resmi sayfası olan https://www.facebook.com/HoNTurkiyeResmiSayfasi sayfasında da yapılacak etkinlikleri öğrenebilirsiniz.

One Comment

  • DAYI dedi ki:

    3 İLA 4 SENEDİR OYNUYORUM ESKİ DOTA ZEVKİ VEREN BİR OYUN TR SERVER GELMESİ COK İYİ OLDU