www.multiplayer.com.tr/live adresinden yayınlanan Multiplayer Live bu hafta da bomba gibi! Cuma’dan başlayarak tüm hafta sonu boyunca toplam 25 saatlik canlı yayın ile tekrar sizlerleyiz. Yayın sırasında pek çok oyun, tşört hediye olarak verilecek ama iki tane hediye var ki, gözlerinizi yuvalarından oynatacak!

Epin sponsorluğunda Cumartesi günü 1 kişiye toplam 300 Dolar değerinde Steam Cüzdan Kodu ve Pazar günü 1 kişiye League of Legends’da kullanılmak üzere 50.000 RP veriyoruz!

Epin sponsorluğunda verilecek olan bu hediyeleri kazanmak için ne yapmalısınız?

DİKKAT: Her iki hediye için twitter’a gireceğiniz hashtag ve kurallar farklıdır. Lütfen katılma koşullarını dikkatli okuyunuz.

1 Kişiye 300 Dolar değerinde Steam Cüzdan Kodu kazanmak için:

– Öncelikle Multiplayer’ın Twitter hesabını takip edin.
– 14 Aralık Cumartesi günü saat 21.30’dan sonra Multiplayer Live ile ilgili düşüncenizi anlatan ve içinde #multiplayerliveust yazan bir tweet atın.
– Tweet atanlar arasında 1 kişi 300 dolar değerinde Steam cüzdan kodu kazanacak.

steam2

1 Kişiye 50.000 RP kazanmak için:

– Öncelikle Multiplayer’ın Youtube kanalını takip edin.
– 15 Aralık Pazar günü saat 18.30’dan sonra Multiplayer Live ile ilgili düşüncelerinizi anlatan ve içinde #multiplayerlivealt ile youtube kullanıcı isminiz yazan bir tweet atın.
– Tweet atanlar arasında 1 kişi 50.000 RP kazanacak.

Not: Bir kişi her iki hediyeyi de kazanamaz.

lol2-poster

Herkese iyi şanslar!

epin logo siyah

18 Comments

 • Nicklaus dedi ki:

  Harika bir etkilnik, ellerinden öpüyorum murat abi.

 • Prerogris dedi ki:

  Bize her gün Cumartesi :DD
  14 Aralık Cumartesi ve 15 Aralık Cumartesi 😀

 • Nicklaus dedi ki:

  Türkiyenin en iyi gamer sitesi olma yolunda adım adım.. Harikasınız, harika.. 4 gözle 5 gözle bekliyoruz yayınları. Desteğe devam.

 • Alper Colak dedi ki:

  50000’mi !!!! mükemmelsiniz mükemmel !!! 😀

 • Berkay dedi ki:

  300 dolarlık steam kod <3 Çok güzel 😀 tü oyunları alırım bedavaya 😀

 • Aytaç dedi ki:

  Selamlar öncelikle birşey isteyeceğim sizden umarım dediğimi anlatabilirim ve daha düzenli secersiniz ödül vereceğiniz kişileri.
  Geçen hafta 38.700 RP dağıtılırken sadece 1 kişi 100lerce twit atiyordu ve bu yarışmanın adil olduğunu düşünmüyorum mesela ben 1 kere attım benim gibi yüzlerce kişide öyle yapmıştır die tahmin ediyorum yada ben mi enayiyim ? 🙂
  Ve Ödülleri vereceğiniz kişilerin twitterda 100lerce hesap acıp onlarla almasına gerçekten karşıyım. Mesela twitterda ne zaman ne yapmış ne gibi şeylerle ilgileniyo gibi şeylere bakip secseniz ? 1 kisi takip etti die onlara ödül vermek bana sacma geliyor biraz ve pek adil değil. Hem streami izleyip hemde üyelik alip birsürü üyelikle mesaj yagdırıyolar bence cok sacma yarişmaya aykırı gibi ..

  Ayrıca Geçen hafta gerçekten çok zevkliydi çok güzel vakit geçirdim sayenizde. Türkiye’nin gerçekten de sizin gibilere ihtiyacı var Merthan Yalçın gibilere :))

  • Sercan dedi ki:

   Biraz uğraşmak, çalışmak bence gayet mantıklı.

   • Mert dedi ki:

    ozaman a yazan b yazan kazansın olurmu öyle spam yapıp 500 hesap açıp kazanmanın ne anlamı var çekiliş dediğin şansla olur bu yaptıkları çekiliş değil resmen yarışama

    • Aytaç dedi ki:

     123123 yazan kişinin kazandığı gibi B bile yazsan sana cıkıyor kardeşim ben geçen hafta okadar güzel şeyler yazmaya çalıştım ama bi anlamı yokmuş sadece 123 yazarak kazanabiliyorsun. ^_^

     • ismail ozan izci dedi ki:

      $300 dolar steam kodu, 123123 yazan kişiye gitti ya, hiç sindiremedim arkadaş. Bundan sonraki çekilişler adam gibi yapılmazsa, yalnızca izlerim bundan sonra, bir daha yarışmaya falan katılmam herhalde.
      Böyle güzel bir programda, bu gibi mide bulandıran şeylere izin verilmesi acayip keyfimi kaçıyor. Ben canlı yayına çıkan arkadaşlardan sevdiklerimi zaten takip ediyorum, fazla bir kaybım olmaz.

     • Aytaç dedi ki:

      Katılıyorum dostum sana. Bende bundan sonra sadece sevdiğim kişileri çıktığında izleyeceğim ve hiç bir çekilişe katılmayacağım. Ne zaman düzelir sistem ozaman bende şansımı denerim 🙂

   • Aytaç dedi ki:

    Mantık sende şöyle mi işliyor. 1 kişi 100’lerce hesap açıp sürekli spam yaparak ödül kazanmasına uğraşmak mı diyorsun yada çalışmak mı ? Çok sacma mantığın var dostum kusura bakma ama.. Ben orda güzelce streami izlerken ne chat’e bakmak istiyorum nede sürekli twitterdan yada başka sayfalardan bişeyler bakmak istemiyorum oyunlari izleyip güzelce hem öğrenmek istiyorum hemde keyfini cikarmaya çalışıyorum umarım sizde keyfini çıkarırsınız.

    • Sercan dedi ki:

     Ben spam yapsın demedim ki, spam yapanın kazandığı çekilişten bende rahatsız oldum. Benim savunduğum şu, mantıklı ve gerçekten tweet değeri taşıyan tweet atıldığı zaman bence hiç bir sorun yok. 1 tweet atıp 300$ gelsin diye beklemek çok saçma olur.

 • Mert dedi ki:

  Sizleri Çok Seviyorum Mükkemmel 2 Tane Destansı Skin 🙂

 • atana dedi ki:

  yayın çok guzeeel

 • Eledas dedi ki:

  Aytaç arkadaş olayı özetlemiş zaten umarım adeletli dağıtırsınız ödülleri.Bu arada 3 yıldır sizi takip ediyorum süpersiniz böyle devam edin cıvıtmayın lütfen

 • Riot Lethilion dedi ki:

  Resimdeki karakter Fiora’nın yeni kostümleri arasında nereden bulmuşlar onu?izin alınmalıydı

 • can dedi ki:

  çekiliş kazananları kim oldu biri söyşeyebilir mi?