19 Kasım’da gelecek olan Beach Bum paketiyle birlikte yeni görevlerle sahilleri kasıp kavurmak için yerlerinizi alın…

Daha önceden kasım ayı içerisinde geleceği duyurulan, GTA Online’a yepyeni silahlar, araçlar, görevler ve daha pek çok şey ekleyecek olan ücretsiz Beach Bum paketinden yeni detaylar geldi. Buna göre paket, önümüzdeki hafta 19 Kasım Salı günü çıkışını gerçekleştirecek. Paketteki tüm bu yeni içerikler yeni bir güncellemeyle (1.06) GTA Online’a eklenecek.

Paket; iki yeni silah, kara ve deniz için eğlenceli yeni dörtlü araçlar, birçok aksiyon dolu yeni iş ve görevler, yeni kıyafetler, yeni saç modelleri ve yeni dövmeler içeriyor.

Yeni Görevler

Beach Bum paketi GTA Online’a aksiyon dolu birtakım yeni görevler getirmeye hazırlanıyor. Bunlara Beach Bum temalı yeni Race, Deathmatch, Parachute, Last Team Standing, Survival ve Gang Attack modları da dahil.

İşte Beach Bum paketinin GTA Online’a getirdiği yeni içeriklerde Rockstar’ın favorilerinden sadece birkaçı:

  • Grass Route II” (Race): GTA Online’ın en beğenilen yarış modlarından biri olan, arazi araçlarıyla dağları tepeleri aştığımız Grass Route modunun devamı olan bu yeni yarış modunda, Zancudo Nehri’nin kuzey kıyısından başlayıp North Chumash’ın sahilinde son bulan tehlikeli ve eğlenceli bir yarışta kendinizi bulun.
  • “Survival on Del Perro Pier” (Survival): GTA Online’ın en çok para kazandıran ve belkide takım çalışmasına en çok ihtiyaç duyulan survival modlarında dalga dalga gelen düşmanları arkadaşlarımızla birlikte yok etmeye çalışıyoruz. Yeni eklenen Survival on Del Perro Pier ile birlikte Los Angeles’ın ünlü iskelesi Santa Monica’nın Los Santos şehrindeki parodisi olan Del Perro iskelesi üstünde hayatta kalma mücadelesi verin.
  • View of Vespucci” (Parachuting): 2,980 feet yukarıdan atlayıp Vespucci Sahili’ne kendinizi bırakacağınız bu yeni paraşütle atlama modunda, Vespucci Sahili boyunca palmiye ağaçları arasında süzülerek rekreasyon merkezinin basketbol sahasına başarıyla inişinizi gerçekleştirin.
  • Paleto Beach” (Team Deathmatch): Paleto kasabasının halkı, bu kasabada hiçbir hareket olmamasından şikayetçi. Öyleyse onlara bir iyilik yapın; bu sabah onları çatışma sesleriyle uyandırın! 4-8 oyuncuya kadar destekleyen bu yeni Team Deathmatch, Paleto Sahili’nin ortasında sizin takımınız ve karşı takımla olan mücadelenize ev sahipliği yapıyor.
  • Sundae Driving” (Bike Race): Şüphesiz oyuncuların yeni favorisi olacak olan bu yeni motosiklet yarış modunda, motorunuzu seçin ve Vespucci Sahili’nin tehlikeli köşelerini geçerek diğer oyunculara meydan okuyun.
  • Tüm bunların yanı sıra GTA Online’a gelecek hafta dopdolu yeni görevler de eklenecek.

Yeni Araçlar

Tüm yeni Beach Bum yarış modları ve araçta geçen Deathmatch modlarında sahiller ve plajlar boyunca deniz kıyılarını yeni araçlarla keşfetmeye hazırlanın. Yeni araçlar şöyle: Kumsal arabası olan BF Bifta, zorlu off-road kamyonu Canis Kalahari, kumsal kamp kamyoneti olan Bravado Paradise ve uzun bir aradan sonra GTA serisine bu paket ile birlikte geri dönecek olan Speeder hız teknesi… Tüm bu araçlar oyunda hiçbir ücret ödemeden oyun içinde southernsanandreassuperautos.com adresinden ücretsiz olarak satın alınabilecek, Speeder’a ise docktease.com adresinden ulaşılabilecek (teslim almak için telefon rehberinizden Pegasus’u arayabilirsiniz). Öte yandan bu araçlar Michael, Franklin ve Trevor’ın kullanımı için de single-player’da da yerini alacak. Araçlara single’da sahip olmak için, oyundaki garajınıza ve Speeder teknesi için de Marina’ya göz atabilirsiniz.

Klasik çevik Speeder ile deniz ve su yollarında yeni maceralara hazır olun.

Yeni Silahlar

Cephaneniz iki yeni ücretsiz silahla birlikte genişliyor: Küçük ama ölümcül SNS Pistol ve yakın temaslı mücadelelerde oldukça etkili olan yeni ölümcül el silahı Broken Bottle (kırık şişe). Her iki silah da GTA Online’daki Ammu-Nation dükkânlarında ücretsiz olarak yerini alacak ve single-player’da üç karakterimiz için de geçerli olacak.

GTA Online karakterinizi yeni özelleştirme seçenekleriyle özelleştirin ve kıyılarda yeni maceralara yelken açın.

Yeni Özelleştirme Seçenekleri

Bu paketle birlikte gelecek olan yeni sahil temalı özelleştirme seçenekleriyle birlikte GTA Online karakterinizi süslemeye kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Şık sörfçü şortları, neon sörfçü kıyafetleri, vahşi kabile dövmeleri, West Coast laissez-faire atmosferi için dağınık saç modelleri ve fazlası bizleri bekleyenler arasında. Beach Bum paketi, 19 Kasım Salı günü 1.06 güncellemesiyle birlikte GTA Online’da yerini alacak. Bu paket, GTA Online’ın ilk DLC’si olmakla beraber; Rockstar daha fazlası için üzerinde çalıştığını ve GTA Online için daha fazla yeni içeriğin önümüzdeki zamanlarda geleceğini belirtiyor. Kendi oyun modlarımızı yaratabileceğimiz İçerik Yaratıcı, arkadaşlarımızla beraber kooperatif olarak banka soygunlarında bulunabileceğimiz soygun görevleri ve single-player için de heyecan verici yeni DLC’ler de dahil olmak üzere ileride hem GTA V hem de GTA Online için bizleri pek çok yeni içerik beklemekte.

Anlaşılan o ki yeni nesilin gelmiş olması GTA V dünyasını pek ilgilendirmemiş görünüyor ve son hız yeni güncellemeler ile ek içeriklere devam ediyorlar. Yeni bilgiler için bizlerden ayrılmayın, 19 Kasım Salı günü GTA Online’ın ilk içeriği Beach Bum’ın detaylı incelemesi burada olacak!

One Comment