Merakla beklenen FIFA 14 oyununun Xbox’a özel sürümü, günümüz futbol yıldızlarını unutulmaz futbol efsaneleriyle bir araya getiriyor. Pelé ve Messi sadece Xbox 360 üzerinde aynı takımda buluşuyor.

Microsoft, dünya genelinde milyonlarca fanatiği olan FIFA serisinin en yeni oyunu olan FIFA 14’ün Xbox 360 sürümünün Türkiye’de satışa sunulduğunu duyurdu. FIFA 14’ün Xbox 360 sürümü, yalnızca Xbox platformuna özgü yeniliklerle geliyor.

FIFA serisi, futbol tutkunları tarafından dünyanın en başarılı futbol oyun serilerinden biri olarak kabul ediliyor. Geliştirilen grafik motoru ve eklenen yeni oyun seçenekleri sayesinde dünyanın en güçlü takımlarının soluk kesen mücadelelerini ekranınıza taşıyan FIFA 14, Xbox 360 platformunun sunduğu yeteneklerle futbolu çok daha eğlenceli bir deneyime dönüştürüyor.

Unutulmaz Futbol Efsaneleri Parmaklarınızın Ucunda

Yalnızca Xbox platformuna özgü olan FIFA 14 Ultimate Team paketi, Pelé, Patrick Vieira, Freddie Ljungberg, Ruud Gullit ve Gary Lineker gibi unutulmaz futbol efsanelerini parmaklarınızın ucuna taşıyor. Her bir efsane gerçeğe uygun dış görünümü, oyun tarzları ve detaylı biyografileriyle Xbox’a özgü FIFA 14 Ultimate Team paketinde yer alacak.

FIFA 14’ü avantajlı paketler ve benzersiz bir deneyim eşliğinde Türkiye’deki tüketicilerle buluşturmaktan büyük heyecan duyduklarını ifade eden Microsoft Operatör Kanalları Müdürü Egemen Gönen, şunları söyledi:

“Merakla beklenen FIFA 14’ü Xbox 360’a özgü paketlerle piyasaya sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yalnızca Xbox platformunda yer alan FIFA 14’e özgü Ultimate Team paketiyle rüya takımınızı kurabilecek, rakip defans oyuncuları üzerine korku salabileceksiniz. Çünkü yalnızca Xbox’a özgü FIFA 14 size Pelé ve Messi’yi, Ronaldo ve Gary Lineker’i aynı takımda bir araya getirebilme şansı sunuyor.”

FIFA 14 Hediyeli Xbox 360’lar Satışta

FIFA 14’ün Xbox 360 sürümüne ek olarak, Microsoft’un sınırlı sayıda piyasaya sürdüğü FIFA 14 oyunu hediyeli Xbox 360 250GB oyun konsolu, 27 Eylül’den itibaren teknoloji marketlerinde 899 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Xbox 360 FIFA 14 özel paketini satın alanlar, tavsiye edilen satış fiyatı 179 TL olan FIFA 14 oyununa ücretsiz sahip olacaklar.