FIFA 14 Ultimate Edition versiyonunun keyfini sürün… FIFA 14’ü bu yıl PS3 ve Xbox 360 formatlarında ön sipariş veren oyuncular sınırlı sayıda üretilen Ultimate Edition versiyonuna sahip olabilecekler.

Ultimate Edition’da FIFA ULTIMATE TEAM modunda kullanılmak üzere yirmi dört adet FUT Altın paketi bulunuyor ve her hafta bir adet Altın paket açılarak, toplam yirmidört hafta boyunca oyuncular bu paketlere sahip olma şansını yakalıyor.

FIFA 14’te birbirinden müthiş goller atmanın heyecanını yaşayacaksınız. Oyundaki maçlar aynı gerçek futbol maçları gibi gelişecek, ödüllü oynanış üzerinde yapılan yeniliklerle oyuncular orta sahada oyun kuracak ve maçın temposunu belirleyecekler. Gol şansı yarattıkça heyecanlanacak, topu ağlarla buluşturmanın keyfini hissedeceksiniz. Pure Shot ismindeki yeni özellik ve yeni top fiziği sistemi sayesinde şutların yapısı değişecek, her bir şutun gerçek hissettirmesini ve oyuncuların o kusursuz vuruşu yaptıklarında büyük bir coşku hissetmelerini sağlayacak. FIFA 14, EA SPORTS Football Club yoluyla oyuncuları sporun kalbine ve birbirine bağlayan online özellikler ve canlı servisler sunacak. FIFA 14 oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca diğer oyuncuya bağlandığı, rekabet ettiği ve paylaştığı, futbolun sosyal ağı olacak. Türk Milli Takımı ve Galatasaray’ın lisanslı olarak yer aldığı FIFA 14, sahaları coşturmak için geliyor…

FIFA 14 PC normal versiyonu 120, FIFA 14 PS3 Ultimate Edition ve FIFA 14 Xbox 360 Ultimate Edition için 190 liralık fiyatı ile oyunseverlerin beğenisine sunuldu.

Ayrıca tüm formatlara ekstra bonus içerik olarak EA Sports Football Club’ta kullanılabilecek;

  • Adidas oyun içi bundle seti:  2 özel krampon , 2 özel top, + dünyanın en iyi 29 oyuncusunun bulunduğu adidas® All-Star Team)
  • Pro boosts: Online oyun yetenekleri için 5 adet booster.
  • Gol Sevinçleri: Anında açılan 3 yeni gol sevinci.
  • Nostaljik Forma: Birçok takım için kulüp tarihlerinin en önemli forma takımlarına erişim.