Epic Games‘in bizler için bu hafta seçtiği ücretsiz oyun For The King. Rogue Like tarzından yola çıkılarak sıra tabanlı strateji oyunu olarak işlenmiş For The King, Fahrul haritasında eşsiz maceralara sahip bir oyun. Aynı zamanda oyunda bulunan çevrimiçi – eşli oyun seçeneği ile birlikte, eğlencenizi arkadaşlarınızla birlikte ikiye katlama özelliğine de sahip. Oyunun sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunu 30 Nisan 18:00’a kadar kütüphanenize eklerseniz, kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz.


Eşsiz Zar Oyunundan İlham Alan Savaş Sistemi!

Saldırılar ve özel yetenekler için benzersiz bir slot sistemi kullanarak hızlı tempolu ve acımasız, sıra temelli savaşta savaşın ve birliğinizle beraber ölün.

Rogue-lite Tekrar Oynanabilirlik!

Her oyun, ustalıkla oluşturulmuş haritalar, görevler, ganimetler ve başa çıkmanız gereken olaylarla benzersiz hale geliyor. Silahları, Eşyaları, NPC’leri, Sınıfları, Olayları ve daha fazlasını satın almak için oyunlar arasında Lore’u kullanın!

Oynamanın birden fazla yolu var!

İster tek oyuncu, ister yerel olarak eşli, isterseniz de çevrimiçi olarak eşli oynayın. Birliğinizi bölüp daha fazla grubu kapsamayı veya korunmak için bir arada durmayı tercih edin!
Bolca ek içerik!

For The King; Dungeon Crawl, Frozen Expanse Adventure, Gold Rush Un-Cooperative Mode, Into The Deep ve daha birçok yayınlanan genişletme içeriğine sahiptir!