Korku/Gerilim türündeki oyunların revaçta olduğu şu günlerde Daylight, türün hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenilen bir başka oyun. Bugün itibariyle youtube’da oyunun “Birisi İzliyor” isimli ikinci bir trailer’ı paylaşıldı.

Oyunda terk edilmiş bir hastahaneden kaçmaya çalışıyoruz ve tek ışık kaynağımız ise telefonumuz. Pek tabi peşimizde olduğunu hissettiğimiz bir varlık… Garip sesler, tüyleri diken diken eden bir atmosfer…

Daylight, her oynayışta değişen ve sınırsız tekrar oynanabilirlik sunan level tasarımı ve derinlemesine düşünülmüş detaylarıyla atmosferi oyuncuya hissettiren bir oyun olmak konusunda iddialı görünüyor.

Normalde 8 nisanda çıkacağı açıklanan oyunun çıkışı, yapımcılar “yeteri kadar korkunç olduğundan emin olmak istedikleri”,  29 nisana ertelenmişti. PC ve Playstation 4’e çıkacak oyunun yeni yayınlanan trailer’ını da aşağıda izleyebilirsiniz. Bir yandan da Multiplayer Live yayını sırasında bu oyunu oynaması için Murat abiyi taciz etmeyi unutmayın!

Çıkışındaki ertelemeden ötürü hayal kırıklığına uğrayan ve kızan oyuncuların gönlünü almak adına da birkaç yeni ekran görüntüsü paylaşıldı. Ayrıca ön sipariş indirimleri tarihi de yeni çıkış tarihine göre yeniden düzenlendi.

Daylight12 Daylight-gameplay-imageimages (2)images