Bugünlerde hayvanlar üzerine geliştirilen simülatör oyunları pek bir moda… Keçi, kedi simülatöründen sonra şimdi de Farjay Studios tarafından geliştirilen FPS bakış açısına sahip bir “Ayı Simülatörü” oyununun varlığından bahsetmek istiyoruz sizlere sevgili oyun severler.

Facebook sayfasını bu adresten, kickstarter bağış sayfasını da bu adresten görebileceğiniz oyunda tahmin ettiğiniz üzere bir ayı olup çevredeki eşya ve insanlara saldırabiliyor, balık ve diğer hayvanları avlayabiliyor vs bir ayının hayatını tecrübe ediyoruz! Bağış kampanyasının bitmesine 3 gün kalan oyun şimdiden hedeflediği rakam olan 29.500 $’ın çok üstüne çıkma başarısını göstermiş durumda. Anlaşılan yeni bir hayvan simülatörü yakın bir zamanda bizi bekliyor. Ne denilebilir ki ayı olmaya hazır mısınız?!

Hedeflenen çıkış tarihinin Kasım 2014 olduğu Bear Simulator’un ekran görüntüleri ve tanıtım videosunu aşağıda görebilirsiniz, önümüzdeki zamanlarda hangi hayvanların hayatını yaşamamız beklenecek merak konusu, iyi oyunlar.