Ubisoft‘un E3 2019‘da duyuracağına neredeyse kesin gözüyle bakılan yeni Watch Dogs oyunu ile alakalı bilgiler yavaş yavaş basına sızmaya başladı. Hacker karakterleri yönettiğimiz Watch Dogs serisinin yeni oyunu, daha önce ortaya çıkan söylentileri doğrular şekilde İngiltere’nin başkenti Londra‘da geçecek.

Yeni Watch Dogs oyununun ismi ise “Watch Dogs Legion” olacak gibi görünüyor. Watch Dogs Legion’da önceki oyunlardan farklı olarak, birçok NPC ile etkileşime girebileceğimiz gibi gördüğümüz tüm NPC’lerin kontrolünü de ele geçirebileceğiz.

Watch Dogs Legion‘ın geçeceği evren ise yakın gelecek olacak gibi görünüyor. Brexit sonrası İngiltere’yi konu alan Watch Dogs Legion, yarı distopik bir Londra şehrinde geçecek. Watch Dogs Legion, yarattığı yeni Londra’da sosyal, kültürel ve teknolojik değişimlere odaklanacak.

Watch Dogs Legion‘ın sunumu ile alakalı sızıntıda, oyunun ana karakterinin “hiçkimse” olacağı söylemi dikkat çekti. Şehirdeki tüm NPC’lerin ayrı animasyon ve seslendirmelere sahip olacağı söylenenler arasında.

E3 2019‘daki tüm duyuruları özel yayınımızla sizlerle buluşturacağız.