1960 yapımı ‘The Magnificent Seven’ filminin yeniden çekilecek versiyonunda Denzel Washington ve Chris Pratt’e katılan isim Peter Sarsgaard oldu.

peter-sarsgaard-premiere-green-lantern-01En son “The Slap” adlı mini diziyle izleyici karşısına çıkan 44 yaşındaki Amerikalı aktör Peter Sarsgaard, daha önce duyurulan Ethan Hawke, Vincent D’Onofrio ve Haley Bennett gibi isimlere eşlik edecek.

The Wrap dergisinin haberine göre, Antoine Fuqua tarafından yönetilecek “The Magnificent Seven” filminin ana oyuncu kadrosunda Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D’Onofrio, Wagner Moura, Haley Bennett, Jason Momoa ve Matt Bomer gibi güçlü isimler bulunuyor.

Film, 1960 yılında çekilen ve haydutlar tarafından baskı altına alınan bir Meksika kasabasının mazlum halkını korumak için kolları sıvayan yedi silahşörün hikayesini konu eden “The Magnificent Seven” filminin modern bir versiyonu olacak.

magnificent-seven5202012

Eski “The Magnificent Seven” filminde usta oyuncular Yul Brynner, Eli Wallach, Steve McQueen, Charles Bronson, Robert Vaughn, Horst Buchholz, Brad Dexter ve James Coburn rol almıştı.