World of Tanks, zırhlı tanklarla savaşı konu alan dünyanın ilk takım tabanlı DVO’sudur. Dünya çapındaki savaşlarda İkinci Dünya Savaşı tanklarının epik çarpışmalarında kendinizi test edin. Bu savaşlarda Amerika, Almanya, Sovyetler Birliği, Fransa, İngiltere ve Çin’den, tarihi gerçeklere uygun olarak hazırlanmış 300 zırhlı aracı kullanabilirsiniz.

WoT_Screens_Combat_Update_8_5_Image_04

Yeni güncellemeyle birlikte Alman ve Sovyet tank aileleri genişlerken, ücret ödemeyen kullanıcılar da artık premium özelliklerden faydalanabilir hâle gelecekler. 8.5 güncellemesi 24 Nisan’da Avrupa’da, 25 Nisan’da Güneydoğu Asya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde, 7 Mayıs’ta da Güney Kore’de yayınlanacak.

WoT_Screens_Combat_Update_8_5_Image_01

Alman teknoloji ağacına, efsanevi Seviye 10 tankı Leopard 1’in de dâhil olduğu yeni ve güçlü orta sınıf tanklar eklenecek. Sovyet ağacı da üç yeni hafif tankla güçleniyor.

Bunların yanı sıra 8.5 güncellemesi ile oyuncular, oyun içi kredilerini kullanarak tüm premium içerikleri satın alabilecekler. Bu güncellemeden önce, premium içerikler sadece oyun içi para birimi olan ve gerçek para karşılığında satın alınabilen altın ile elde edilebiliyordu.

WoT_Screens_Combat_Update_8_5_Image_02

Ek olarak, oyuna ücret ödeyen ya da ödemeyen tüm oyuncular, 3 kişilik müfreze ya da bölük kurabilecekler.

Ayrıca 8.5 güncellemesiyle birlikte, yeni bir savaş alanı olan Pearl River oyuna ekleniyor.

Oyundaki Siegfried Line, South Coast ve Malinovka haritaları da grafik ve görsel efektler açısından elden geçirilmiş olarak karşımıza çıkacak.

World of Tanks’e katılmak için burayı tıklayın.