Eski oyuncuların merakla beklediği Wolfenstein: The New Order için Bethesda, Youtube kanalından “Nowhere to Run” isimli bir trailer yayınladı.

1960 yılında artık savaşlar bitmiştir. Naziler tüm dünyayı kontrol etmektedirler ve umut kalmamıştır. Biz de bu yeni dünyada B.J Blazkowicz tarafından yönetilen yetenekli bir ekibin parçası olarak, Colonel Deathshead tarafından yönetilen Reich’ın güçlerine karşı direniyoruz. (#DirenWolfenstein)

Wolfenstein: The New Order, FPS türünün öncülerinden sayılan Wolfenstein oyununu yeniden oyuncularla buluşturmaya hazırlanıyor. İlk oyunlarda olduğu gibi, gizemli güçler ve gelişmiş teknolojilerle acayip acayip yaratıkları araç olarak kullanan Nazilere karşı amansız bir savaş içerisine giriyoruz. Wolfenstein: The New Order, dünyayı demir yumruğuyla yöneten nazileri alt etmek için, bizi Avrupa’ya götürüyor…

PC, Playstation 3 ve 4, Xbox One ve 360 platformları için çıkacak oyun 20 mayıs tarihinde oyuncuyla buluşacak. Ayrıca bonus olarak ön sipariş verenler Doom’un betasına erişim davetiyesine sahip olacaklar.

Yayınlanan videoyu buradan izleyebilirsiniz: