Watch Dogs adına haberlerimiz bitecek gibi durmuyor… Çıkışına sayılı günler kalan oyun için şu haberimizden de hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde sahte incelemeler yayınlanmış ve oyun çok da yüksek puanlar almamıştı. Ubisoft tarafından bu incelemelerin gerçek olmadığı ve 27 Mayıs’tan önceki incelemelere inanmamamız gerektiği söylenmişti.

Henüz 27 Mayıs tarihine gelmediğimiz halde oyunun ilk gerçek incelemesinin yayınlandığını görüyoruz… Fransız Jeux Video oyun dergisinin yayınladığı incelemeye göre Watch Dogs 20 puan üzerinden 19 puan alıyor! Derginin incelemesine göre; oynanabilirlik, grafik ve oyun ömrü 5 yıldız alırken sadece seslerden 4 puan alan oyun, yeterince müzik parçası olmadığı için eleştiriliyor.

Artı yönler olarak; oynanabilirlik, bölüm tasarımları, yaşayan bir şehir atmosferi ve zengin içerik gösterilirken, eksi yönler olarak sadece hikaye ve ilk yükleme gösteriliyor! Her adımı bir haber olan oyun bakalım beklentilerimizi karşılayabilecek mi? Fransız Jeux Video dergisine göre öyle ama son karar tabii ki biz oyuncuların olacak! İyi hack’lemeler!

Aşağıda Jeux Video dergisinin Watch Dogs incelemesini görüyorsunuz

Jm3TKmt