Watch Dogs için oyunseverlerin minimumda bir DirectX 11 GPU ile birlikte an az 1GB VRAM’e sahip olmaları gerekiyor. Örneğin, GPU’larının Nvidia GTX 460 ya da AMD Radeon HD 5770 ve bir Intel Core2 ya da AMD Phenom X4 9750 içermesi gerekiyor.

Oyunun önerilen özelliklerine ulaşmak isteyen kullanıcılar, en az 2GB VRAM ile birlikte bir DirectX 11 karta, bir Eight-Core CPU ve 8GB RAM’e sahip olmak zorunda. Ubisoft’un verdiği örnekte GPU, Nvidia GTX560 ti ya da AMD Radeon HD 7850 içeriyor ve CPU içinse, Intel Core i7-3770 ya da AMD FX-8350 Eight-Core CPU öneriliyor.

Watch Dogs’un ileri özelliklerine ulaşmak isteyen kullanıcılar, en az 2GB VRAM ile beraber DirectX 11 GPU’ya, Eight-Core CPU veya daha üzerine ve 8GM RAM veya üzerine ihtiyaç duyacak.

Watch Dogs’un, Xbox 360, PlayStation 3, Wii U ve Windows PC için 19 Kasım’da piyasaya çıkması bekleniyor; Xbox One ve PlayStation 4 konsolları içinse henüz bir tarih belirlenmedi. Kısa bir süre önce Ubisoft’la kurulan “ittifakın” neticesinde oyunun, Nvidia’dan PC’ye özel özellikler alacağı duyurulmuştu.

One Comment

  • prens1566 dedi ki:

    Sırf donanım satılsın diye istenen özellikler şişiriliyor. Yoksa nerde o grafik bu oyunda. E3 2012 de gösterdikleri videoda ağzımızın suyu akmıştı ondan sonra verdikleri videoların hiçbirinde E3 2012 deki videodaki grafikleri bulamadık. Assassin’s Creed 4 Black Flag oyununun grafikleri çok daha iyi olmasına rağmen çok çok daha az sistem ihtiyacı duyuyor. Dediğim gibi oyun sırf donanım satsın mantığıyla yapılıyor. Bir de tabi yeni nesilde ( ps4 ve xbox one ) oyunların port edilmesi çok daha kolaylaşıyor maliyetler düşüyor yok efendim çok daha sistem dostu oyunlar çıkacak filan dediler ee noldu, ne değişti sorarım size ? yok arkadaş almazsın olur biter yapacak bişi yok…