Crytek’in CryEngine 3 ile geliştirdiği son derece popüler olan ücretsiz MMOFPS oyunu Warface Avrupa da kapalı beta testlerine kaldığı yerden devam ediyor! Enfes grafikleri ve oynanabilirliği ile göz kamaştıran, Rusya’da birçok başarıya imza atan oyun Avrupalı oyun severlerle 13 Eylülden itibaren buluşacak. Warface, geniş ekipman yelpazesi ve silah özelleştirme özellikleri ile dikkat çekiyor. 4 farklı sınıf seçeneği ile PvP ve son derece eğlenceli Co-op görevleri ile oyun severlere eşsiz bir FPS deneyimi sunuyor.

http://www.youtube.com/watch?v=CjPmF1yC4ro 

Rusya’da Rus Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda ‘’Yılın Oyunu’’ ödülü ve aynı anda tek sunucuda 145 bin oyuncu tarafından oynanarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren oyun 5 yıllık geliştirme sürecinin hakkını veriyor. GFACE adlı sosyal oyun platformu sayesinde oyunculara birlikte oyun oynama deneyimini en üst seviyede yaşatmayı vaat eden Crytek bu konuda da son derece iddialı.

2013 yılı içerisinde Türkçe dil desteğinin gelmesini beklediğimiz oyunun kapalı betasına daha önce kaydolup beta anahtarı kazanmış kişiler yeni beta döneminde de oyuna erişebilecekler.

Beta tarihleri:

19 Eylül Perşembe, 19:00 – 23 Eylül Pazartesi 13:00
25 Eylül Çarşamba, 10:00 – 30 Eylül Pazartesi 10:00

Oyunu denemek isteyenlerin http://www.warface.com/ sitesine göz atmasını tavsiye ediyoruz.

Not: Bu haber, sevgili Fatih Koç’un katkılarıyla hazırlanmıştır.

One Comment

  • Deneme Kuponu dedi ki:

    Kapalı betaya katılabilmek için akla karayı seçmiştim. Aktivasyon sorunu yaşadım ve ardından antivürüs programımı kaldırmam sonucunda nihayet deneyimi yaşayabildim. Umarım tekrar aynı şeyleri yaşatmazlar. 🙂