Şu dönemlerde ücretsiz oyunlar fırtına gibi esiyor. Epic Games‘ten yeni bir ücretsiz oyun ile karşınızdayız. Ücretsiz oyunumuzun adı Totally Reliable Delivery Service. Adından da anlaşılacağı üzere teslimat üzerine kurulu bir oyun. İşin kısası kargocu olarak oyunu oynuyoruz. Fakat burada tek başınıza olmayabilirsiniz. Çünkü oyunda co-op desteği de mevcut. 3 arkadaşınızla birlikte yapılabilecek en farklı ve sıradışı kargo teslimatlarını yapmaya hazır mısınız?

Oyunun Tanıtım Yazısı


Sırt desteğini tak ve teslimat kamyonunu çalıştır. Şimdi teslimat zamanı! Maksimum üç arkadaşına katıl ve interaktif bir sanal alan dünyasında işini bir an önce hallet. Teslimat yola çıktı, Totally Reliable Delivery Service garantisiyle!

Yerel ve Çevrimiçi Çok Oyunculu: Teslimatlarının güvenliğini sağlamak için işi tek başına yap veya arkadaşlarına katılıp takım çalışmanı test et.

Kontrollü Karmaşık Kaos: Öngörülemeyen, saçma fizik kuralları kıpır kıpır platformlarla buluşuyor. Kolayca koş, sıçra, dal ve cebelleş, ancak bir şeyle çarpışırsan şuurunu kaybedeceksin!

Dikkat Dağıtıcı Bir Dünya: Teslimatlara ara ver ve oyalan! Bu dünya, iş veya oyun amaçlı kullanılabilecek oyuncaklar, araçlar ve makinelerle dolu.

Ayak Takımı: Mavi yakalı çalışanlarını kişiselleştir ve işe koyul. Şimdi teslimat zamanı!