İngiltere’den Manchester City, Amerika Birleşik Devletleri’nden New York City, Avustralya’dan Melbourne City, Uruguay’dan C.A. Torque ve son olarak Japonya’dan Yokohama F. Marinos’un sahibi olan The City Football Group, espora adım atmaya hazırlanıyor.

Online olarak açılan iş ilanında Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Avustralya’daki tüm espor oyuncularını yönetmekle sorumlu, espor organizasyonları ve operasyonları için irtibat noktası olacak bir yönetici aranıyor. Adayın ayrıca, temel olarak danışmanlık yapması ve yardımcı olmasıyla birlikte Twitch dahil olmak üzere çeşitli platformlar için içerik üretmesi de bekleniyor.

The City Football Group’un ana odak noktası şimdilik FIFA. Ancak ilerleyen dönemde diğer yapımlar da iş tanımına dahil edilebilir. Adayların New York, Londra ya da Macnhester’da çalışması gerekebilir.

Ekipte 2016 yazında Manchester City’e katılan FIFA oyuncusu Kieran “Kez” Brown ve New York City adına yarışacak olan ve henüz kadroya yeni dahil olan Christopher “didychrislito” Holly yer alıyor.

TCFG

TCFG