The Elder Scrolls Online’ı test eden kullanıcılar, paylaştığı bilgiler ışığında 50. seviyeye ulaşmanın 50 ile 150 saat arasında bir vakit aldığı bildirildi.

 

Kullanıcılar Reddit üzerinden PvP ve PvE deneyimlerini ve düşüncelerini paylaşarak oyunu test ettiklerini açıkladılar.

Tamriel Foundry yazarı, ortalama üç haftanın üstünde bir normal gündelik oynanış ile toplam 144 saatte 50. seviyeye gelinebildiğini söyledi. Başlığa buradan ulaşabilirsiniz.

 

teso

Başka bir kullanıcı ise işleri hızlandırmak ve çabuk seviye atlamak için diyalogları pas geçerek 70-80 saatte 50. seviyeye ulaştığını belirtirken başka bir kullanıcı ise 54 saatte bunu başardığını yazdı. Bu başlığa da buradan ulaşabilirsiniz.

Test eden kullanıcıların genel olarak görüşlerinde ise 30. seviyeden sonra tecrübe puanlarının toplanmasının daha kolay olduğunu ama 10. seviye civarlarına gelindiğinde gerçekten tecrübe puanı kazanmanın yavaş ve zorlaştığını bu yüzden de 30. seviyeden sonra bir miktar rahatlamanın geldiğini bahsettiler.

Daha fazla geri bildirim için Reddit başlıklarına bakabilir ve kendi tecrübelerinizi bizimle paylaşarak oyuna başlamak isteyenlere yol gösterebilirsiniz.