Playstation Plus her zaman olduğu gibi Şubat’ta yine muazzam bir listeyle biz oyuncuları sömestr tatilinde yalnız bırakmıyor. Bir Deep Silver yapımı olan, geçen senenin en iyilerinden Metro: Last Light’ı Plus’da göreceğiz. Kıyamet sonrası bir Moskova’nın kasvetli karanlık tünellerinde yer almak oldukça heyecan verici olacak. Ayrıca bir o kadar da korkunç diyebiliriz.

metro_last_light_29315

Diğer gelecek oyun ise Irrational Games imzalı, 85’ten daha fazla ödül kazanan, birçok oyun sitelerinde 10 üzerinden 10 alarak yılın oyunu damgasıyla adı çokça duyduğumuz başarılı şaheser Bioshock Infinite yer alacak. Booker DeWitt isminde kabiliyetli bir ajanı canlandırdığımız oyunda Elizabeth’i kurtarmak isterken gökyüzü şehrinde maceradan maceraya koşacağız. Önceki serilerde olduğu gibi oyunda silahlar, yardımcı ekipmanlar ve değişik büyülü güçler bizleri öksüz bırakmayacak.

bioshock_infinite_video_game-wide

PS Vita platformuna da Tecmo Koei’nin vazgeçilmez beat ’em up klasiği Dynasty Warriors Plus listesine adını yazdırdı. Ayrıca bünyesinde toplam 500 harita barındıran sevimli yarış oyunu Modnation Racers’da ara sıcak olarak önümüze sunulacak. Son olarak önceden duyurmuş olduğumuz haberlerde Outlast’in PS4’e Plus’la beraber geleceğinden bahsetmiştik. Red Barrels Games imzalı, günümüzün en iyi korku oyunlarından birisi olarak 5 Şubat’ta listede yerini alacak. Ancak oyun bu haberde de söylediğimiz gibi Türkiye’de çıkmayacak.

PS Plus’dan ayrılacak olan oyunlar ; Remember Me, DmC Devil May Cry, Sonic and All Stars Racing Transformed, Don’t Starve ve RESOGUN.