HABERLER

Söylenti: Rocksteady’nin Yeni Batman Oyunu Haftaya Açıklanıyor

By 02 Mart 2014 Haziran 7th, 2018 No Comments

Çizgi roman uyarlamaları oyunların hali ortada. Genelde vasatı geçemeyen yapımlar olarak karşımıza çıkan bu tür oyunlar ya filmin kendi isminden ya da o kahramanın popülerliği üzerinden para kazanmaya yoğunlaşmış yapımlar oluyor.

Ancak İngiliz Rocksteady Stüdyosu bu kısır döngüyü Batman Arkham Asylum ile kırdı. Ve karşımıza her anlamı ile oyuncuları tatmin eden bir yapım sundu. Daha sonra gelen Arkham City ile kaliteyi korumayı başaran yapımcı, son oyun Origins’te ise sadece danışman olarak yer aldı ve seriyi WB Montreal’e emanet etti.

Şimde gelen dedikodular Rocksteady’nin yeni Batman oyunu üzerinde çalıştığı hatta bunu önümüzdeki hafta duyuracağı yönünde.Gamestop stoklarına yeni gelen ve 3 Mart’ta mağazada  vitrine çıkacak bir posterin görüntüsü  bugünlerde ortalıkta dolaşıyor. Bu posterin Rocksteady’nin üzerinde uzun süredir çalıştığı Batman oyunu olduğu söyleniyor. Ancak olumsuz olarak bu konuya yaklaşanlar bu posterin Arkham Origins’in çıkacak olan Black Gate DLC’sine ait olduğunu belirtiyorlar.

Assassin’s Creed 4’te bu şekilde posteri daha önce görüntülenerek duyurudan çok önce ortaya çıkmıştı. Gerçi kimsenin AC4’ün gelmemesi ihtimalini düşündüğünü sanmıyoruz. Burada önemli olan oyunun isminin bu posterle daha önce ortaya çıkmasıydı.Birkaç gün içinde gerçek ortaya çıkar.

Bahsi geçen Batman posteri

Bahsi geçen Batman posteri