Eğitime verilen önlem amaçlı tatil ile birlikte diğer sektörlerde bu önlemleri uygulama kararı aldı. Bunlardan biride Riot Games Türkiye oldu. Aldığı karar ile birlikte 2020 Kış Mevsimi tamamen seyircisiz oynanacak. Bununla birlikte bilet siparişi verenler, yerlerini şimdiden hazırlayanlar içinde bir makale yayınladı:

2019-nCoV’un küresel yayılımı ve ülkemizde ilk vakanın açıklanmasıyla birlikte 2020 Kış Mevsimi’nin geri kalan maçlarını seyircisiz oynatma kararı aldık. Kış Mevsimi Finali’ni önümüzdeki haftalarda tekrar değerlendirerek ayrıca bir açıklama yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Etkinliklerin iptaliyle birlikte şimdiye kadar alınmış biletler için iade işlemi yapılacaktır, biletinizi henüz teslim almadıysanız ya da Dijital Bilet seçeneği ile ve Kredi Kartı ile satın aldıysanız herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bilet tutarının iadesi, işlemde kullandığınız kredi kartınıza 10 iş günü içinde otomatik olarak iade edilecektir. Banka hesap kartı ile yapılan işlemlerde, banka kartına geri ödeme yapılamamaktadır. İadenizin yapılabilmesi için IBAN numarası, banka adı ve hesap sahibi ad -soyad bilgilerini 0850 755 55 55 numaralı Biletix Çağrı Merkezine veya web Biletix yardım sayfalarından form doldurarak müşteri hizmetlerine iletmenizi rica ederiz. Biletix satış kanallarından satın alınmış biletlere ilişkin bilet iadesi Biletix tarafından gerçekleştirilecektir. Ana gişeden (etkinlik mekan gişesinden) alınan biletlerin iadesi ana gişe tarafından gerçekleştirilecektir. İade işleminizin gerçekleştirilebilmesi için; Biletlerinizi teslim aldıysanız, herhangi bir Biletix Perakende Satış Noktasına teslim etmeniz gerekmektedir.”