Monster Notebook ve TAM GAME’in katkılarıyla PUBG Monster Cup Multiplayer Ekranlarında!

Dünyayı kasıp kavuran, satış listelerinde zirveye oturan son dönemlerin en çok oynanan oyunlarından PlayerUnknown’s Battlegrounds için gerçekleştirilecek olan turnuvanın heyecanı twitch.tv/Multiplayer adresinde yaşanacak.
Turnuva üç aşamadan oluşacak. İki ön eleme aşamasından başarılı ile ayrılan on takım büyük finalde büyük ödül için kozlarını paylaşacak.

TÜRKİYE’NİN EN ÜNLÜ INFLUENCERLARI BU ETKİNLİKTE!

Üç aşamadan oluşan PUBG Monster Cup’ta Türkiye’nin en ünlü streamer ve youtuberları da bu etkinlikte yer alacak. PintiPanda, Ferit “wtcnn” Karakaya, Batu “VideOyun” Bozkan, Canberk “Canko” Atasev, Alp “Ohzman” Sanalan, Alper Biçen, Niyan, Öncü “Boşluk” İlker, Qua, GamerRocko, EasterGamers Mete Özbey, Thetabeta, Arda “Linus The Afro” Barış gibi ünlü isimler bu etkinlikte olacak.
İlk aşamaya toplamda kayıtlar arasından kurayla seçilecek 24 takım katılacak. Normal oyuncuların kendi kurdukları takımlarıyla mücadele edeceği bu aşamada ilk beşe giren takımlar Büyük Final’e yükselecek.
İkinci aşamada ise Türkiye’nin önde gelen Influencerları mücadele edecek. Kendi takımlarını kuracak Influencerlardan ilk beşe girmeyi başaranlar Büyük Final’e katılmaya hak kazanacak.

OYUNCULAR, INFLUENCERLAR’A KARŞI!

Büyük Final aşamasında ilk elemeden gelen beş takım ile birlikte ikinci elemeden katılmaya hak kazanan beş influencer takımı birbirleriyle büyük ödül için kıyasıya mücadeleye girecek. Üç karşılaşma sonunda en çok puana sahip takım turnuvanın şampiyonu olacak.

TURNUVANIN ÖDÜLLERİ MONSTER VE TAM GAME’den!

Turnuvada şampiyon olan takıma MONSTER Notebook henüz piyasaya sürülmüş Monster Pusat Vırtual 7.1 RGB Gaming Headset hediye edilirken, TAM GAME ilk iki sırayı alan takımlara efsanevi kostümler hediye edecek.

ONLINE ELEMELERE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN!
Kayıtlar 13.08.2017 Pazar günü saat 16.00’a kadar sürecektir. Online Eleme 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü 17.00’da başlayacak.

Turnuva Ödülleri:

PUBG Efsanevi Kostüm

PUBG Efsanevi Kostüm Paketi – Kadın Karakter

PUBG Efsanevi Kostüm Paketi – Erkek Karakter

Monster Pusat Vırtual 7.1 Rgb Gaming Headset Kulaklık

Monster Pusat Vırtual 7.1 Rgb Gaming Headset Kulaklık

 

Kurallar

Kurallar