Oyuncular için yılın en iyi indirimlerinin PC oyuncularının gözbebeği Steam’de olduğunu biliyoruz. Peki PSN Kış indirimlerinden haberiniz var mı? Playstation platformunun Steam benzeri dijital oyun servisi olan PSN’ de kışa özel 12 fırsat indirim serisi devam etmekte. İndirim dizisinin 11. günü için bomba gibi bir haber geliyor: GTA 5 ve Killzone Mercenary de indirim var!

GTA 5’in ne demek olduğunu zaten siz biliyorsunuz! Kış indirimlerinin 11. gününde oyun şu an 149 TL’den 108 TL’ye düşmüş durumda. Killzone Mercenary ise PS Vita sahiplerinin kaçırmaması gereken bir oyun. Hem oyuncular hem de otoriteler tarafından Vitaya altın bir dokunuş olarak nitelendirilen oyun 84 TL yerine 49 TL fiyatıyla beni al diyor adeta! Üstelik PSN Plus üyeleri 44,10 TL’den oyuna sahip olabilirler!

Henüz bu oyunları tecrübe etmediyseniz,(tecrübe etmelisiniz) 48 saat için geçerli olan bu indirimleri kaçırmayın deriz.Seni de çok seviyoruz PSN! İyi oyunlar.

psn indirim foto

One Comment

  • havuz gorevlisi dedi ki:

    Haber için biraz geç kalmadınız mı 😀 Ben Killzone indirimini görünce dayanamadım, 45 TL bu oyun için gerçekten iyi fiyat. Killzone Mercenary PS3 kalitesinde bir oyun, Vitayı tozlu raflardan indirmeme sebep oldu. Artık PS4 alana kadar bu beni idare eder.