Sony tarafından 30 Nisan 2014 tarihinde PS4 için yayınlanan 1.70 güncellemesi ile birlikte gelen video düzenleme uggulaması Sharefactory için bir güncelleme geleceği duyuruldu. Uygulamanın yapımcılarından olan Stuart Platt’ın kendi Twitter hesabında verdiği bilgiye göre yakında ayrıntıları paylaşılacak ilk güncelleme bir takım sorunları giderecek.

PS4 ile kaydettiğimiz videoları düzenleyebildiğimiz bir uygulama olan Sharefactory oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Bazı buglar ve ufak çaplı sorunlara yoğunlaşacağı söylenen güncelleme ile ilgili detaylar yakında paylaşılacaktır. Hatırlatmak gerekirse; Sharefactory sayesinde videoları istediğimiz bölümünden kesip, birbirine ekleme yapabiliyor ve videolara çeşitli efektler verebiliyoruz. Share butonu ile sosyal ağ üzerinden anında paylaşım da yapabildiğimiz uygulamada ayrıca videolara müzikler, geçiş stilleri, filtreler, stickerlar ve yazılar da ekleyebildiğimizi söyleyelim.

Aşağıdaki görselde ShareFactory’nin yapımcılarından Stuart Platt’ın Twitter hesabından yaptığı açıklamayı görüyorsunuz, iyi düzenlemeler.

stuart share factory