E-Spor

Overwatch GeForce Cup Türkiye Şampiyonları Belli Oldu!

By 06 Şubat 2017 Mayıs 30th, 2018 No Comments

2-5 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen Gist 2017 etkinliğinde düzenlenen Blizzard destekli Geforce Cup’ta şampiyonlar belli oldu. Dört gün boyunca süren etkinlikte her gün kendi şampiyonunu çıkarırken, şampiyonlara 1250TL, ikincilere 700TL, MVP oyuncularına da 800TL hediye edildi.

2 Şubat Finali’nde Team Random Phoenixi 2-0 ile geçti. Oynanan haritalar Hanamura ve Dorado oldu. Şampiyon olan Team Random’ın kadrosunda; Allison ve Jamtul Dps, Quizz ve Gokgok destek, Angelhunter ve Troublelnu tank olarak yer alıyor.

3 Şubat Finali’nde Powerpuff Girls, X-Game Esport’u 2-0 ile geçerken, Kings Row ve Hanamura haritalarında oynandı. PPG’ün kadrosunda Shakz ve Angrbod DPS, Edwin Tank, he4rtbeat Flex, Xertys ve Felixed destek olarak yer alıyor.

4 Şubat Finali’nde SuperMassive, Onurlu Baldır’ı 2-0 ile geçerken oynanan haritalar Kings Row ve Eichenwalde oldu. SuperMassive’in kadrosunda Arcade ve bestellen DPS; Alfred Tank, h3x Flex, Yaga ile Suretler46 destek olarak yer alıyor.

5 Şubat Finali’nde Supreme Kebap Seriously Pilavlı ekibini 2-0 ile geçti. Oynanan haritalar; Kings Row ve Hollywood olurken Supreme Kebap’ın kadrosunda lou2hot ve IamAhri Dps, TBAG Tank, JohnSinan Flex, Thefamcemmy ile The Admiral destek olarak yer alıyor.

Bu takımlarda yer alan oyuncularla tanışmak, kendinize oyun arkadaşları ve takım bulmak ve Overwatch Türkiye’nin Discord tarafından desteklenen kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Sombra

Overwatch