Nova Worlds bir kez daha oyuncularına kulak verdiğini ve lokal içeriğe inandığını gösterdi. City of Steam’e gelen ve Türk çizerlerin elinde çıkan petler oyundaki yerlerini alıyor. Aynı şekilde oyuncuları da Nova’yı yarı yolda bırakmadılar ve The Lost Titans kalabalık bir oyuncu topluluğu ile açık betaya başladı.

Nova ekibi de bayram boyunca oyunlara giriş yapan herkese 100 Nova kazandıracak. Ayrıca bayram boyunca her gün oyunlara giriş yapanlar arasından seçilecek 5 şanslı kişi 2500 Nova’nın sahibi olacak.

Elite Forces’a Yeni Güncelleme

Her geçen gün genişleyen oyuncu kitlesiyle Elite Forces Türkiye’nin FPS fenomeni olma yolunda hızla ilerliyor. Yakın zamanda oyuna eklenen güncelleme ile farklı oyun modları ve yeni silahlar oyuncular için hazır durumda.

  • PvPEModu: Kule Savunması ve Liman haritası.
  • Yeni TDM haritası: Eğitim Alanı
  • Yeni silah ve eşyalar

Ayrıca bayramla beraber kadın karakter de oyundaki yerini alıyor.

Oyunu indirmek ve bu heyecana hemen dahil olmak için: :http://ef.novaworlds.com/tr/ 

City of Steam’e Türk Çizerlerin Petleri Eklendi

Drink’N Draw etkinliğinin kazanan çizimleri Sobatron ve Mekanik Tazı oyun içerisindeki yerlerini aldı. Sobatron, 07 Ağustos 2013 tarihi ile beraber sadece 1 hafta boyunca satışta olacak. Türk çizerlerin ellerinden çıkan bu petleri kaçırmayın.

Bayram süresince Fevkalşeker isimli gizemli bir düşman da oyuncularını bayram hediyeleriyle bekliyor olacak.

City of Steam heyecanına katılmak için : http://cos.novaworlds.com/tr/

Oyuncular The Lost Titans’ı Çok Sevdi

Nova Worlds platformuna 1 Ağustos 2013 tarihinde eklenen TLT şimdiden edindiği oyuncu sayısı ile hakkında konuşturuyor. Açık Beta ile beraber çeşitli etkinliklere de başlayan ekip oyuncularını memnun etmiş olacak ki Kanatlı Karakterler oyun içindeki yerlerini aldılar. Oyuncular tarafından sevilen GM’i Bul etkinliği de gelenekselleşme yolunda hızla ilerliyor.

Mitolojik heyecana katılmak için : http://tlt.novaworlds.com/tr